Мінфін - Курси валют України

Встановити
Taryan Group/ Познякижилбуд
Меню

Для того, щоб залишити відгук, потрібно увійти або зареєструватися
2 (не зарахована)
Romen22
21 червня 2024, 12:54
Можу сказати одне, що відділ продажів нахабний і хамський, адже в 2020 році я вимагав повернення грошей за свою квартиру в тар'ян вежах і скільки нервів мені коштувало ПОЗНЯКИЖИЛБУД знайти на неї покупця. У підсумку знайшли покупця і вирішили питання, але з якими скандалами, на жаль. Причиною небажання продовжувати участь у проекті є перенесення термінів введення в експлуатацію.
alyaa
19 червня 2024, 12:27
Подивився фотографії на моніторинг ЛУН і розумію, що це довгобуд від Таряна. З якими труднощами будували і добудовують вежі Тар'яна, а тут кіт зовсім не валявся. Мені шкода інвесторів, які потрапили в цю авантюру.
kiril900
19 червня 2024, 12:25
З жахом прочитав коментарі людей про ЖК «Нвер», не зрозумів, як таке можливо з компанією «ПОЗНЯКИЖИЛБУД», вона начебто вже давно на ринку. Вирішив перевірити, поїхав після роботи на Лесі 7 і подивився на будівельний майданчик прямо з двору Jack House і був шокований, за 3 роки з моменту старту продажів зроблено мізерно мало, і це навіть будівництвом не назвеш
SlavaVitok
17 червня 2024, 23:54
Я вже інвестував в NVER. Довгострокова та вигідна інвестиція. Комплекс хороший. Так що рекомендую.
Svetulya88
17 червня 2024, 23:43
ЖК Нвер мега крутий! Найгарніший з усіх. Це буде просто крутезний будинок.
2 (не зарахована)
antin1
17 червня 2024, 11:10
Никакого комплекса на этом месте ближайшие лет 10 не будет точно при таких темпах, как он строится, если это можно стройкой вообще назвать.
brenschaleks
17 червня 2024, 11:05
Об'єктами цього забудовника завжди є довгобуди з 3-4 перенесеннями термінів введення в експлуатацію. Жахливе ставлення до клієнтів. Будівництво триває вже третій рік
Kammilla
14 червня 2024, 12:24
Крута компанія ПОЗНЯКИЖИЛБУД, та дуже приємні люди! Одразу відчувається преміум клас. Отримала повний супровід по угоді. Рекомендую 100 разів!
a6239081
13 червня 2024, 15:03
Купив у ЖК NVER квартиру і вже 2,5 роки терплю знущання з боку відділу продажів та керівництва компанії. Особливо грубо спілкується директор відділу продажів Олександра Баранова. Замість того, щоб будувати, як інші забудовники, ПОЗНЯКИЖИЛБУД грубіянять і провокують скандали
NastyaI
12 червня 2024, 17:12
Ми нещодавно переїхали в Київ. Перебрав купу новобудов вирішили вкластися в ЖК «Нвер». Нам подобається ця новобудова. І ціни, як для преміум-класу нормальні.
PodolyakRuslan
10 червня 2024, 7:55
Інвестував в Nver в 2022. Не можу навіть порівнювати його з іншими новобудовами. Це дійсно крутий преміум ЖК. Все.
JekaOgur
6 червня 2024, 10:28
В мене брат купив квартиру в тауерсі. Я там був з ним, класний будинок. Але собі в нвері взяв. Тоже класний.
OlgaTaranuxa
5 червня 2024, 10:53
Зробила покупку квартири в будинку Нвер. Залишаю позитивний відгук. Отримала супровід на всіх етапах. Все добре.
DaniilVV
4 червня 2024, 18:30
Мені подобається розташування комплексу Nver. Сама квартира, яку ми купили, простора з нормальним плануванням.
4 (не зарахована)
Uliyana
4 червня 2024, 8:02
Комплекс TARYAN TOWERS дуже сподобався. Купили в ньому 2 кімнатну. Що хочу сказати, скільки вибирала серед житла, але кращого немає)
4 (не зарахована)
NadiyaKL
30 травня 2024, 13:05
Звернулись щодо купівлі квартири в Нвер. Все розповіли, показали, документи показали. Єдине що, прийшлося почекати хв. 30 — 40, бо тривога була. Але нам запропонували сховище. Ми подивились всі варіанти. Менеджери досвідчені. Все чудово. Купуємо.
Ганна Корогодська
29 травня 2024, 10:13
Менеджер Альона кожний раз розповідає що вже зроблено, що наразі в процесі. Дуже компетентна. Я задоволена що обрала саме NVER.
korolc08
28 травня 2024, 10:57
Новий довгобуд у самому серці Києва. Компанія не має коштів для реалізації цього проекту, при цьому продовжує намагатися збирати гроші, рекламуючи цей проект. Ті, хто вже купив, були кинуті в жахливому становищі. Будинок не будується! Всі гроші, вкладені інвесторами в ЖК NVER, йдуть на добудову 3 Башти комплексу ЖК Taryan Towers
Коментарі (1)
konevandy
1 травня 2024, 11:55
Взяли деньги в 2022 году, заверяли что строительство начнётся осенью, но до сих пор толком строить не стали. Создают видимость, что делают сваи, но это выглядит весьма смешно. Сами посмотрите по адресу бульвар Леси Украинки 7-9, всё очевидно и прозрачно. Когда мы пришли в офис и попросили разъяснить ситуацию, с нами начали общаться с насмешкой и говорить, что мы строим и Просим нас не беспокоить. На Все претензии начали игнорировать. Мы расстроены и не знаем что делать.
malinova451
29 квітня 2024, 13:00
Покупались 2 квартиры в этом доме 2022 году перед войной, до сих пор ничего не построено, на строительной площадке работают 2-3 человека, и то работой это назвать сложно, скорее присутствует.
Переживаю, что этот дом и за 8 лет не построят. В компании решить вопрос не удаётся, они уверяют, что дом построится как положено.
Сторінки: 12