Taryan Group/ Познякижилбуд
Меню

2 (не зарахована)
dmiipa99990
26 липня 2024, 13:20
Вони пошкодили трубопровід, коли забивали палі, після робіт зупинилися. Я мешканка будинку, який через це будівництво залишився без води на 10 днів. Потім роботи зупинилися, будинок ще не будується.
dianadobrova514
26 липня 2024, 13:16
ЖК Нвер это самый настоящий обман, не начинают стройку 3 года!
2 (не зарахована)
kirilldonin
25 липня 2024, 14:28
Відділ продажів ЖК NVER тільки благав мене інвестувати в цей проєкт, мене особисто вмовляли у 2022 році, я купив квартиру тут, але так почали будувати. З'ясувалося, що причина – брак коштів на реалізацію проєкту.
egorovaolga719
24 липня 2024, 12:11
Обман, купили квартиру для доньки, але будівництво навіть не почалося після довгого очікування. Компанія не хоче повертати гроші.
aarturov
24 липня 2024, 12:06
Компанія мене обдурила, взявши гроші за квартиру в проєкті ЖК NVER у 2021 р. Минуло 2,5 років, а будинок не почали будувати.
olesyakot
23 липня 2024, 11:51
Я пошкодувала, що купила тут квартиру ще в 2019 році, моя 3-я вежа ще не введена в експлуатацію. Термин ввода в эксплуатацию переносили вже 2 рази
VladSas
23 липня 2024, 11:45
Ставлення до інвесторів жахливе, будують з відтермінуванням введення в експлуатацію, компенсацій немає. Кажуть спасибі за те, що взагалі будуєм.
vadimivancov
22 липня 2024, 11:07
Будівництво йде катастрофічно повільно. Тим більше, що він не якісний, матеріали внутрішніх перегородок квартир роблять з гнилої цегли, економлячи на всьому, крім зовнішнього вигляду.
apoalex97
22 липня 2024, 10:59
Цей комплекс будується на гроші інвесторів ще одного житлового комплексу, а саме житлового комплексу «Нвер». Гроші збирали з людей, а їхні житлові комплекси навіть не будують
beklina
20 липня 2024, 12:01
Компанія взали гроші більше 2 років тому, будівництвом не займаються, перед нами не звітують, і погрожують нашим обуренням!
dden81879
20 липня 2024, 11:54
Об'єкти цього забудовника є довгобуди з 3-4 та перенесенням термінів введення в експлуатацію. ставлення до клієнтів погане. Будівництво вже третій рік.
Kolin009
19 липня 2024, 10:17
«Познякіжилбуд» збирає гроші з людей, продаючи повітря під назвою ЖК «Нвер», там просто немає будівництва.
aaleksey732
19 липня 2024, 10:14
Для цього забудовника закони України не працюють, оскільки власники мають серйозні зв'язки в уряді. Вас просто викинуть за двері, як тільки ви обуритеся тим, що дата введення в експлуатацію купленого вами житлового комплексу переноситься, і навіть не один раз, а кілька
sdfghn
18 липня 2024, 0:04
Якесь детективне кіно тут описують)) нічого поганого про Познякижилбуд ніколи не чув. В них люксові проекти. Вищий рівень. Якусь фантастику пишуть у відгуках нижче, ще й видно, що одна й та сама людина з різних акаунтів) Я рекомендую забудовника як надійного та перевіреного.
AyrikaSS
17 липня 2024, 11:12
Раніше елітний забудовник опустився до рівня звичайного рейдера. Після мого обурення він заблокував мої права власності на квартиру і почав погрожувати
Akim99
17 липня 2024, 11:09
Вони не дозволяють нам подати позов до суду, починають залякувати адвокатів і тиснути на наших представників. Я навіть уявити собі таке не миг, коли купував тут квартиру на етапі будівництва.
DanilaNen
15 липня 2024, 11:30
Будуть погрожувати вам після того, як ви купите у них майновій права на квартиру, щоб ви не наважилися відкрити рот і обуритися. Крім того, залякують ще й адвокатів! Не купуйте у них нічого.
cvetinanton
15 липня 2024, 11:23
Будівництво ЖК НВЕР від ПОЗНЯКИЖИЛБУД не почнеться навіть через 3 роки з того моменту, як у вас взяли не мали гроші і ви будетене задоволени, вас назвуть шахраями.
5 (не зарахована)
gmenkaGD
14 липня 2024, 0:45
Комплекс Нвер — один з самих нормальних проектів України. Це світовий рівень.
5 (не зарахована)
yanakabish
14 липня 2024, 0:39
Забудовник багато років працює в Україні, та завжди виконує свої зобов'язання. В добудованих проектах давно живуть люди і скарг від них немає. Мені подобаються його будинки, це надійний забудовник.
Сторінки: 1234