Taryan Group/ Познякижилбуд
Меню

Oleksandr Yakymenko
13 червня 2023, 21:29
Будинок не будується, на зв'язок із інвесторами не виходить. Скільки можна ховатись, Артуре Мхітаряне? Усі гроші спрямовуєш на будівництво TARYAN TOWERS, а інвестора проекту NVER мають сидіти мовчати? Скоро цій ситуації буде надано широкого розголосу! Всі інвестора проекту NVER, хто опинився в цій ситуації прохання дивитися інформацію на TARYANGROUP точка NET
Rostyslav Nikolenko
8 червня 2023, 18:49
Коли закінчиться війна, обов'язково розберуся з вами в суді! Будівництво не починають вже 2 роки, обман пайовиків, думав що таке буває тільки у фільмах, а ні я зіткнувся з цим у реальному житті!
Volodymyr Bondarenko
7 квітня 2023, 13:24
Навіщо ви продовжуєте збирати гроші на будівництво даного об'єкта, а будівництво навіть не починаєте? Добре, що я почитав відгуки, перш ніж піти на угоду! Не раджу, брехня!
Коментарі (1)
Omelyan Sych
7 квітня 2023, 13:06
Скільки ще чекати, коли почнеться будівництво? Пройшло 2 роки, але її досі немає! Навіщо ви так робите зі своїми пайовиками? Жахливе ставлення, сподіваюся, суд скоро закінчиться.
Valentyn Mazur
5 квітня 2023, 14:04
Дітлахів нікому не раджу пов'язувати з даними забудовників і вкладати гроші в будівництво його об'єктів, ми з дружиною попалися на його вудку, інвестували, будівництво досі не почалося, після звернення до поліції було складено колективний список пайовиків, кого обдурили, сподіваюся скоро все вирішиться і нам повернуть наші гроші!
Sava Sirenko
5 квітня 2023, 13:46
Мхітарян Артур Нверович шахрай, який пов'язаний з Порошенком, запустив збір грошей на будівництво цього ЖК у 2021 році, будівництво не почалося, сотні кинутих людей на гроші, повідомлення ігнорує, ніхто йому не закон!
Ihor Shcherbyna
26 березня 2023, 17:09
Дуже не рекомендую цей ЖК, власник вкрав усі гроші пайовиків, полетів до ОАЕ і загубився. В офісі розводять руками і нічого вдіяти не можуть. Трубку не бере, що робити? Люди підкажіть
Serhij Maksymchuk
26 березня 2023, 16:55
Неприємна ситуація сталася зі мною два роки тому, навіщо я тільки послухав свого знайомого і вклався в будівництво в даному ЖК, думав хоч нерухомість буде хороша за спиною,
а зараз не грошей, ані квартири. Одні емоції та й годі. Судове засідання все переноситься, доки нічого не можуть вирішити.
26 березня 2023, 16:29
Справа була так, осінь 21 року, думав куплю студію в Києві, наткнувся в інтернеті на цей ЖК, все добре, класні відгуки, презентація, все круто.
Навіть зателефонував їх менеджеру, переконала мене приїхати на угоду до офісу. Взяв я у них 54кв, але будівництво досі не почалося! Не раджу, намагаюсь повернути свої гроші.
21 березня 2023, 12:33
Я сподіваюся, ви щасливі після свого вчинку Артур Нверович, зібрали гроші у людей і обікрали їх. Тепер крім негативу до вас та вашої компанії нічого не залишається.
Сподіваюся ви отримаєте за вчинок.
Roman Polishchuk
16 березня 2023, 17:05
Усі гарно розповідали, посміхалися, всі такі ввічливі були, коли продавали нам цю нерухомість, а як час дійшов до будівництва, різко зникли?
Таке буває. Забудовник тісно пов'язаний із владою в країні, тож його досі не посадили!
Panas Zayika
16 березня 2023, 14:57
У 21 столітті людей можуть обдурити на нерухомість. Хочу сказати спасибі Мхітаряну Артуру Нверовичу за скави проект 2021 року,
від якого ми досі всією сім'єю не можемо відійти!
Denys Shcherbak
16 березня 2023, 13:59
Стільки хороших об'єктів нерухомості переглянув із дружиною, але зачепив саме цей об'єкт, приїхали в офіс, подивилися презентацію,
все сподобалося, вирішили брати. Час іде, а будівництво досі не розпочали, звернулися до суду, поверніть наші гроші!
Евгений Климов
16 березня 2023, 12:18
Я решил написать отзыв о данной компании, нашу семью обокрал Мхитарян Артур Нверович, взял деньги с дольщиков и уехал в ОАЭ.
Надеюсь после войны справедливость восторжествует и дольщики получат свою недвижимость!
Відповідь адміністратора
Мінфін
18 березня 2023, 17:08
Отзыв не засчитан (на 18.03.2023).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данной компании.
Лев Григорьев
16 березня 2023, 11:55
Долго смотрели с женой, что купить себе в Киеве, выбор пал на данный ЖК, вложили все свои деньги, приобретали в ипотеку,
стройка до сих пор не началась! Мхитарян Артур Нверович мошенник кинул своих дольщиков!
Максим Лебедев
13 березня 2023, 16:20
Я инвестор, решил купить себе недвижимость на этапе строительства в данном ЖК. Стройка не началась, звонки в офис не помогают!
Хамское отношение менеджеров к инвесторам, обратились в суд!
Данила Лукьянов
13 березня 2023, 15:56
Очень не рекомендую данный комплекс, который даже не начали еще строить!
Застройщик не хочет возвращать деньги, обратились в полицию. Крайне разочарован.
13 березня 2023, 15:30
Не ожидал я, что придется писать отзыв о данной новостройке, но теперь нет выхода.
Вложил я деньги в данное чудо, стройка не началась, застройщик потерялся! Придется обращаться в суд.
mright
4 листопада 2017, 11:49
Проект заинтересовал, инновационно, архитектура необычная + система охлаждения, а не кондейшн. Пишут, что уже много квартир продали. Самые дешевые разобраны (были от 1800$ метр кв.). Сейчас цены от 2350$.
Я бы вкладывал такие деньги только в закрытый комплекс, чтобы крыша была только для жильцов (и их гостей).
И очень интересно, как будет функционировать крыша на такой высоте, например «с круглогодичным парком с искусственным озером и зимним садом»? У нас в этом году был такой дубарь летом, а потом сразу зима, они с погодными условиями свои возможности реализации как-то связывают?

Я наблюдаю за строительством пока что. Концепция интересная, но всеобщий доступ к крыше меня бы напрягал.

Как думаете, какая стоимость будет в итоге?
Коментарі (3)
tax33
26 жовтня 2017, 22:40
Расположение очень удобное, но вот что же сделали: никакой приватности, дом как проходной двор — сдают крышу в аренду, в своих коммерческих интересах. Устраивают там презентации, свадьбы, фотосессии. По сути, проводить там свое время не комфортно (доступ жильцам свободный, и с самого начала оговаривалось, что крыша только для людей из тауера), но там же масса чужих людей, они не имеют никакого отношения к ЖК. Ну так еще же тусуются работники офисов с 1-2 этажей, в обед.

Не понятно, как можно теперь относить этот дом к элит-классу.