Страхова група «Оберіг»

Відгук про Страхова група «Оберіг»

Це приємний шок.

5/5
IraSp2022-10-18 15:08:20
Ніколи не думала, що буду писати позитивний відгук на страхову компанію… Але навіть зареєструвалась для цього на сайті. ДТП сталось десь місяць назад, оформили європротокол і я вже була в передчутті, що знову потрібно буде ремонтувати авто за власний рахунок, а потім довго нудно і з купою нервів намагатись повернути кошти ( бо пару років назад вже був такий досвід зі страховою Альфа Гарант, яка суму відшкодування зменшила десь в три рази і потрібно було проводити незалежну екпертизу, ремонтувати авто, надавати всі дані по вартості ремонту і через більше як півроку вони виплатили суму, хоч і меншу, але різницю в пару тисяч вже не мала значення)… Так от в даній ситуації — огляд авто, оцінка пошкоджень і сума компенсації — все на вищому рівні. Дуже швидко зв'язались, протягом місяця виплатили вдшкодування, воно повністю покриває ремонт. Дуже приємні в спілкуванні менеджери. Єдине, що я не зовсім зрозуміла, чому не висилають розрахунок по пошкодженнях на почту чи вайбер ( просила це зробити, але сказали, що отримати можна лише приїхавши до них в офіс чи окремо надсилати лист юристам). Я дуже сподіваюсь, що моя справа не була приємним виключенням.

Коментарі до відгуку - 0

Відгук успішно відредаговано