Відмова виплати

1/5
dalvoctok2024-03-08 15:46:49
Отримав травму. Пробив електроінструментом великий палець на руці. В лікарні був у травмотолога, отримав довідку. надав в страхову компанію Медлайф. Отримав відмову, зателефонував персональному менеджеру в робочий час — недоступний, зателефонував по контактам на сайті, менеджер не приємним тоном сказав що це не страховий випадокі і читайте договір, В договіру написано що пошкодження м'яких тканин кінцівок є страховий випадок, Менеждер відповів що ничого не знаю — ВіДМОВА. Я одразу розірвав договір. Страхова компанія як для мене не внушає довіри, дивиться самі, може посмерно щось у вас вийде

Коментарі до відгуку - 1

bcdufskbcdufsk2024-04-15 12:13:19
Вам треба було сфотографувати довідку та надіслати на електронну пошту компанії client.reguest@metlife.ua або ватсап (це зараз не проблема). Тоді б отримали відповідь. А по телефону оператор не може визначити та оцінити страховий випадок. Якщо у вас в ризиковому полісі є тілесні ушкодження, то має бути виплата. Якщо немає - то, звичайно, виплати не буде. Не видумуйте про неприємний голос менеджера. Всі дзвінки записуються. А ще попросітьсвого фінансового консультанта, щоб він допоміг вам це все оформити. І не видумуйте дурниць. А розберіться!
Відгук успішно відредаговано