MetLife обходите стороной

1/5
IgorZh652023-11-13 20:11:22
С 21 года через Приват был оформлен страховой договор с компанией MetLife. В конце сентября 23 года сильно повредил ногу, второй месяц хожу на перевязки, шрам более 18 см.
Вспомнил про страховую, целый месяц морочили голову с формулировками в медсправках и, наконец, выплатили аж… 1500 грн. Это при том, что в договоре сумма покрытия 150 000 грн.
К слову, услуги хирурга обошлись в сумме 8600 грн, а медикаменты (антибиотики, противовоспалительные и бинты — около 1600 грн).
Крайне не рекомендую связываться с этими шарлатанами…

Коментарі до відгуку - 2

honeybadgerhoneybadger2023-11-13 21:26:52
Добрый вечер. Подскажите, пожалуйста какой платеж совершали ежемесячно?
KwellentinaKwellentina2024-01-23 22:41:42
Через банківську систему зле оформляти страхування. Там умови подачі документів треш, якщо чесно. Особисто в мене було в 2020 році за 4 місяці десь 6 страхових випадків один за другим. І за кожен страхова компанія виплатила. Ні разу не була розчарована. Оформляла не через банк правда. В мене є консультант, він мені допомагав подавати документи, за якийсь один випадок навіть подавали другий раз документи, бо була відмова. В цьому році мала першим вказівного пальці на лівій руці з пошкодженням нігтя. Оформили довідку через три тижні після самого перелому (я і не знала би що перелом, бо прибитий ніготь, болить та й болить, а перелом не зрісся), то виплатили більше 9 тисяч грн. Я не знаю як ви подаєте документи, що не виплачують. Мені лиш один раз відмовили через не правильно написану довідку і то подали повторно і все виплатили. Зробіть програму страхування в нормального консультанта з будь якого брокера, а не через банк за копійки.
Відгук успішно відредаговано