Накопичення і захист клієнта

5/5
Iryna20282021-08-08 21:29:58
Добрий вечір, мене звати Ірина! Я є клієнтом компанії Metlife вже 6 років. Хочу поділитись своїм особистим досвідом. В грудні минулого 2020 року, стався страховий випадок, мій син зламав праву руку на уроці фізичного виховання. Отримали виплату 11750 грн. Також в січні вже 2021 року, особисто в мене була травма руки, виплата 17000 грн.

Дякую компанії Metlife за якість обслуговування та підтримку!!!
11 августа 2021, 12:01
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 11.08.2021).
Користувач не надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даної компанії.

Коментарі до відгуку - 23

Maxx19Maxx192021-08-09 09:51:28
Ірино, підкріпіть свій відгук фотокопіями документів, а то люди не повірять.
Не дуже все це схоже на правду…
konffetkakonffetka2021-08-09 12:09:55
Тут хіба є можливість прикріплювати файли? Чи це чергова маніпуляція типу «не надали доказів, значить брешете»?
marymary2021-08-09 13:27:31
А подумать?
В каментах есть прикрепленные файлы.
Maxx19Maxx192021-08-09 15:30:08
Звичайно є.
Без пітвердження це вкакзує на неправдиву інформацію, яка розміщується з метою щоб довірливі громядяни повелися на красиві вигадані історії, подарували гроші страховій та бролкерам, а самі залишилися в дурнях…
marymary2021-08-09 15:54:58
А главное — какая красивая манипуляция:
«Я не могу привести доказательств, а значит, принимайте за правду любую бездоказательную чепуху».
konffetkakonffetka2021-08-09 17:32:08
От саме від Вас я не бачила жодних доказів. То ж усі Ваші коментарі — маніпуляція
marymary2021-08-09 17:46:06
А какие-то еще механизмы неэффективной защиты, кроме проекции, у вас есть?)
Maxx19Maxx192021-08-10 09:17:07
Ви даремно так пишите. Якщо Ви почитаєте пости Mary то побачити, що вона спирається на факти, на норми законів…
Позитивні ж відгуки навіть сам сайт Minfin не підтвердує, бо ті хто їх писав не надали ніяких фактичних даних, що вказує на брехню написаного.
Старайтеся самі розібратися, бо підпишите себе, своїх друзів, родичів на фінансування страхової та її брокерів, а з часом залишитеся в дурнях…
konffetkakonffetka2021-08-13 16:38:08
В коментарях немає можливості додавати файли. Якщо б були, я б Вам тут накидала достобіса сканованих документів про виплати як страхових випадків, так і виплат по дожиттю. Але в реальному житті кожен бачить те, що хоче бачити, згідно свого світосприйняття. А в інтернеті комусь щось доводити… Дякую, це не моє) Гарного дня усім адекватним людям. Бережіть себе і дбайте про себе, бо крім вас ніхто цього не зробить.
marymary2021-08-13 17:42:27
Есть прикрепленные файлы в каментах.
Даже видео.

Накидывайте своим «теплым контактам» на встречах.
Лапшу на уши.

И, раз речь про «дожитие», наша Кахвэтка — таки страховой посредник?)

Ну так нэ доводьтэ.
konffetkakonffetka2021-08-09 17:32:56
Приклад наведете? Бо я не знайшла ніде.
marymary2021-08-09 17:46:52
Ищите и обрящете.

Не нужно облегчать страховым посредникам их задачу)
marymary2021-08-09 12:08:39
Автору отзыва.

С 2015го содержите СК?
Неужели не придумали ничего хуже?
И две страховки — вы очередной местный страховой посредник.
Ни у кого больше нет такой концентрации «накопительных» полисов в семье.
Наверно, никому больше впарить не получилось.
Теперь дружно всем семейством содержите СК)

И скажите, зачем надо такое «физычнэ выховання», на котором руки ломают?
С позиции СК надо бы подумать о самоповреждении.

Такое возмещение конечно же может быть, но какая же страховая сумма?
Да, уплачено оно по дешевым рисковым страховкам, которые на отдельном листике)

И, «авторка» ни слова не написала про свое «накопычення».
konffetkakonffetka2021-08-09 12:24:52
Ви сюди, як на роботу ходите, жодного коментаря не пропускаєте. Цікаво, що у Вас сталось? Більше року тому Ви ще адекватно відповідали на питання, а значить з великою імовірністю були консультантом. Яким підпунктом п. 4 правил страхування Вам відмовили у виплаті?
marymary2021-08-09 12:27:21
По существу что-то можете возразить?)

Никогда не содержала наши прекрасные СК.
И вам не советую.
turist1985turist19852021-08-09 18:37:44
Як Ірина перетворюється на псевдонім konffetka), — абсурд! Що в них купа анкаутів?, — і вони тут вихваляють метлохлайф), А ще я звернув увагу які люблячі мами у дітей, можна відкривати кримінальні справи за неналежний догляд з дитиною, то руки то пальці ламають, що це за батьки? Ні це садисти агітатори страхової!
marymary2021-08-09 19:21:06
Тоже об это подумала, страховые посредники стали размножаться.
Делением и умножением.

А то иначе непонятно, чего это «Канхвэтка» так озаботилась чужими «накопительными» полисами?

konffetkakonffetka2021-08-13 16:30:30
Ахаха))) Два боти на зарплаті, які максимум, що вміють, це відповідати питанням на питання і уникати відповіді, переймаються тим, що різні люди мають схожі думки і перетворили їх на одну людину)) Нехай щастить у Вашій нелегкій справі у підтриманні злиденного стану українців. Як кажуть, «Чого дурний? Бо бідний. А чого бідний? Бо дурний і живе чужим розумом»
marymary2021-08-13 17:53:02
Снова неэффективная защита — проекция)
Если Канхвэтка зарабатывает на впаривании полисов, и пишет для этого каменты, то любой, написавший камент тоже пишет его за деньги?)

Схожи думкы объясняются черезвычайно просто — вам их вбивают в тупые головы на «стартапах».
Потому в принципе есть исчерпывающий список тем, на которые страховые посредники способны говорить)

И снова проекция — вы же агитируете зубожiлых украинцев пожизенно собержать СК?)
Вот потому-то вы и живете «чужим розумом»)
turist1985turist19852021-08-16 03:22:00
И вот эпизодический персонаж раскрыл поговорку из семейной шкатулки) Объясню как «бот"Дурний стане бідним коли віднесе гроші в накопичувальний фонд до вас, від того він і дурний, що не доїдає не одягається нормально , — а носить гроші в надії на краще майбутнє.А майбутнє вже настало і треба брати все від життя не відказувати собі ні в чому. Вот так і ви робите, так ви живете но без дурнів ні як? Хтось мабуть повинен вас утримувати. Вы если и заплатите избранным старикам их накопительную систему так только для пиара!, — у вас всё просчитано, средняя продолжительность жизни в основном молодёж не доживёт до своей пенсии - это хронические заболевания, экология, современный ритм жизни, кофе, сигареты, алкоголь, недосыпание, всё это даёт преимущества вам жить и не задумываться, что большинство «Дурнів» потребуют своё, чисто и физически это не возможно — Вы в выигрыше при любом результате.
VikaVPVikaVP2021-09-14 20:53:56
Года два не заходила сюда, а на манеже все теже :).
Хорошо, что люди сейчас уже научились соображать и отличать агрессивных и обиженных от адекватных людей.
marymary2021-09-19 08:55:40
Вы снова хотите убедить всех, что адекватные люди — это те, у кого есть «накопительные» полисы?
Или все же наоборот?)

Достаточно почитать комментарии, чтоб понять, что ваши жалкие попытки сманипулировать и обмануть потерпели фиаско.
marymary2021-09-19 09:01:04
Помните ваш эпичный слив?)
Процитирую:

VikaVP 27 апреля 2020, 18:09#

Что и требовалось доказать :).
Четкого и вразумительного ответа Вы дать не в состоянии.
Я ответы на вопросы знаю, спасибо, и не все они — в законодательстве.

Например, https://germania-online.diplo.de/ru-dz-ru/gesellschaft/neuerordner/-/2133574

mary27 27 апреля 2020, 19:32#

Я не удивлена — среднестатистический ''брокер'', вроде вас, не в состоянии прочитать и понять украниское законодательство, регулирующее вопросы НПО.
И это та самая ''норма'')

Практически та же система, которая планировалась с 1998 года у нас — государственная ''солидарная'' пенсия, 2й уровень — КНПФы, которые у нас должны были ввести в 2007, 2011 и т. п.

И 3й, добровольный уровень:
''Любой житель Германии в любой момент может начать делать отчисления в частный пенсионный фонд''.

Как наши открытые НПФы, работающие с 2004 года. Конечно, источник ''так себе'', но в целом годится.

А, вы вцепились в слово ''страхование''…
Но речь про НПФы)
Відгук успішно відредаговано