Мет лайф

0/5
uagranit2021-07-25 02:42:52
Відкрив програму накопичення, та медичну.

Всім задоволений. Нерозумію одного чому весь Світ цим користується, а в Україні це нерозумно, недоцільно, нікому це непотрібно, жити на пенсію у 2000грн, чи зісти на шию своїх дітей це норма для нас українців, чи може це погано коли у разі якихось форс мажорів про нас попіклується Met Life, та ні краще ходити по родича, знайомих, писати пости у фейсбуці просити про допомогу.

Люди та ми ж не Бетмени

Коментарі до відгуку - 22

marymary2021-07-25 11:38:47
Уважаемый «не Бетмен»!

Вам не сказали, что данная СК не занимается «добровольным медицинским страхованием».
Вместо него вам вручили пакет рисковых страховок.
Которые не покрывают стоимость мед. услуг, а просто дают некий % от страховой суммы.
Которая может быть как больше так и меньше фактических ваших затрат.

Что касается «накопычення», вам бы лучше класть доллары в стеклянную банку.
В банке ваши взносы за первые три года не исчезают, как в СК)
И банка не будет искать тысячи причин, чтоб не дать вам доступа к своим же деньгам)

Что касается «вэсь Свит», как раз классическое «накопительное» страхование в «развитых» странах исчезло.
Благодаря нулевым учетным ставкам)

Касательно пенсии, формировать ее в СК — большая глупость.
СК заинтересована в том, чтоб ваша «пенсия» к моменту выплаты максимально обесценилась.
Как бы вам не рассказывали про «сложнейший %».
Им при этом будет легче ее выплачивать.
Они отлично понимают термин «будущая стоимость денег»)
И не факт, что покупательная сила при этом будет равна нынешним хотя бы 2000 грн)

«В рази якихось форс мажорив» СК может вежливо указать вам на раздел 4 ”правил страхования”.
Где перечислены причины, когда они вам ничего не должны.
Так же посмотрите на «период ожидания» по риску CI.
И да, тогда вам придется искать деньги у родственников и в «фэйсбуци».
KwellentinaKwellentina2021-07-28 20:36:40
Не змогла пройти повз цього розбору. Ви упустили важливі факти!!!

1. Страхова компанія пропонує індексувати платіж, в порівнянні з банком, то банки не мають індексації і тому фізично, коли банк пропонує 10% дохідності з яких 7% може складати інфляція, то фізично клієнт заробить лиш 3% річних. Коли індексуєш свої платежі, тоді і зберігаєш купівельну спроможність.

2. Стосовно пенсій — держава відкрито повідомляє, що через 15 років пенсійний фонд перестане існувати, тобто пенсіонери (ми з вами) навіть 2000грн не матимемо. Живіть як хочете!

3. Стосовно доларів — головне не проговоритися, що ви їх маєте, бо є бажаючі обікрасти вас. Та й з іншої сторони збираючи лише валюту ви збираєте папір. В банці, вони не несуть ніякої цінності. Краще вже тоді в фінансову установу занесіть на депозит.

4. Ні одна організація, яка пропонує послугу чи продукт не буде працювати собі в мінус. Читаєте умови і пропозицію, а тоді вибираєте чи влаштовують вони вас чи ні.

5. Стосовно покриття по критичних захворюваннях звичайно є період очікування. Уявіть себе власником подібної страхової компанії, надали би ви покриття людині без терміну очікування знаючи, що вона може вже бути хворою і прийдеться по умовах виплатити можливо і не 100 000грн? Я розібралася, а Ви?
marymary2021-07-30 00:25:02
Да вы что?)

1) СК предлагает клиенту спасти СК от инфляции, доплатив за их «качественное» инвестирование.

Банк не имеет индексации?
Вам на «стартапе» про пополняемые вклады не рассказывали?)
Откройте и «индексируйте)

Когда вы «индексируете» платеж второго года, вы «сохраняете» покупательную способность?
Только чего?
Резервов по дожитию-то еще не образовалось.

И опять, СК инвестирует ваши деньги в банк, забирает себе ~1/6 от доходности.
Очевидно, их «инвестиция» не обгонит по доходности вклад.

2) Да?
Можно некое официальное заявление?
Решение кабмина, указ президента, закон от ВРУ?
А не размышления вслух от премьера.
Через 15 лет произойдет много чего интересного.
И не все их переживут.
Не исключая и наши СК)

3) Судите всех по себе?
Часто наблюдала этот «страховой эксгибиционизм», когда обладатель «накопительного» полиса спешит сообщить всему миру.
Какое «счастье» на него свалилось — в ближайшие 25 лет он должен содержать СК.
И все их МЛМ-пирамиды)
Причем, содержать аккуратно.
Прям как ипотеку выплачивать)
А не будет — СК его быстро «дисциплинирует», забрав все деньги себе.
Или редуцировав полис.
Убрав все риски, которые интересны живому человеку)

Нет, я не такая как вы)
За прошлый год этот «папир» принес 16−18% годовых.
На столько же обесценился ваш полис)
marymary2021-07-30 00:37:35
4) Совершенно верно.
Потому СК, только имитируя «инвестицию» денег, должна за счет кого-то заработать.
И за счет кого она это делает?
Конечно же, за счет клиента)
Устанавливая в десятки раз более высокий, чем в «развитых» странах тариф.
Манипулируя с образованием выкупных сумм.
Спасая СК от инфляции за клиентский счет)
​​​​​​
Вопрос в другом — зачем клиенту взваливать на себя бремя содержать десятки лет некую очень пафосную фин. компанию, принимая все реальные риски на себя?)

​​​​​​5) И это еще одна милая хитрость наших СК.
Чтоб случайно не заплатить сначала по риску CI, а потом, еще и Е.

В результате клиент (если способен ноги волочить) и его родня в этот счастливый «период ожидания» сломя голову ищут, у кого б занять денег на лечение.
У нас же «бесплатная» медицина?)

А в СК устраивают тем временем тотализатор.
Кто придет первым — клиент добежит до морга, или СК придется оторвать от сердца эти жалкие гроши?

Вы наверно существо молодое и наивное.
Только из «тиктока»)
Раз не знаете, что подписав «заявление на страхование», клиент дает СК право доступа к любой своей мед.информации.
И при открытии страхового дела СК обязательно поинтересуется, не было ли где-то раньше выявлено это заболевание.
А при сомнениях проверит и перепроверит все много раз)
KwellentinaKwellentina2021-07-31 15:50:11
4. Авжеж, мобільні оператори, супермаркети, кафе, відпочинкові бази візьми будь яку галузь і побачиш, що всюди на тобі заробляють. Не треба транслювати це лише на страхові компанії. Знову ж таки, конкретно ти нічого не пишеш лиш свої припущення.

5. До чого тут випадковість? Це умова на яку ти погоджуєшся або ні. Клієнт на власний розсуд вибирати чи користуватися таким покриттям чи ні. Не підходять умови, не бери покриття і тоді шукай гроші де хочеш. Хтось забороняє? Тому в кінці заяви є медична анкета, яку заповнюєш. Чи ти може не знаєш чим і коли ти хворіла? Якщо приховаєш інформацію, то чому дивуваєшся невиплаті?

​​​​​​До твого відома, я не цікавлюся тіктоком на відмінну від тебе. Там одна деградація і тупізм. Його дію на тобі видно)
marymary2021-07-31 15:56:17
Супермаркеты, сотовые операторы, кафе ведут какую-то деятельность.
А не накручивают в 10−20 раз страховые тарифы, и не являются посредником между клиентом и банком.
В отличие от наших СК)

Клиента обманом и манипуляциями убеждают согласиться на «услугу», которая ему только добавит проблем.
Мед.анкета — просто тест на глупость клиента)

Ну да, «я не такая, я на гривну дороже»?)
И деградируете не в «тиктоке», а в «инсте»?)
А результат-то один и тот же)
KwellentinaKwellentina2021-07-31 19:26:09
Страхова компанія пропонує пропозицію так само, як і всі інші компанії тих чи інших напрямків. Чого ж ти не пишеш про оператор мобільного яким не користуєшся? Він такий поганий оператор, не дає хорошої ціни, не дає умов користування, лиш гроші забирають.

Якби писала про мобільний зв’язок, то воно десь так би виглядало. Запиши собі на замітку, думаю пригодиться.
marymary2021-07-31 19:43:38
Не тупите.
Если б «лайфовые» СК предлагали свои услуги как все другие предприятия, они б все давно обанкротились)
На их услуги нет и никогда не будет спроса)

Потому, чтоб хоть кто-то застраховался, создаются МЛМ-пирамиды.
Как известно они совершенно не годятся для продаж, но отлично подходят для потребления чего-то ненужного.
Внутри МЛМ-пирамиды)
Естественно, там не продается услуга, там предлагается «вступить в бизнес™».
И для вступления купить «страхiвку», как вы говорите)

Думаю, ваша некомпетентность в вопросах сотовой связи превосходит вашу некомпетентность в страховании)
KwellentinaKwellentina2021-07-31 15:39:43
Ти мені хочеш щось доказати? Та щось в тебе якось не виходить обгрунтовано це зробити.

1. Ти забула про страхову суму, яка індексується відповідно до індексації платежів, що є краще для клієнта страхової компанії. І страхова сума формується під час підписання договору. Стосовно того, що страхові компанії наживаються на грошах: дійсно вони від зароблених за рік інвестицій лишають собі по закону 15% дохідності максимум, а решту зобов’язані віддати клієнту.

2. Почитай як мінімум вікіпедію, щоб розуміти, що таке страхування життя! До речі, чому Вікіпедія не пише, що це лохотрон і розвод? https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%85%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%B6%D0%B8%D1%82%D1%82%D1%8F_%D0%B2_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%96

3. Знову переводите стрілки))) Кожен з нас був свідком, коли люди розказували про подібні речі, що сталися особисто в них, або ж в оточенні. Таких випадків багато.
​​
marymary2021-07-31 15:46:20
1) Только вы не подумали своим мозжечком, какую ГСС вы индексируете?
Которую уплатят, если какой-то грузовик избавит мир от вашей бестолковой персоны
А не выплату «по дожитию».
В первые годы будет именно так)
​​​​​​
Вам надо уяснить себе суть понятия «будущая стоимость денег», в СК ее прекрасно понимают.
Потому от инфляции вы спасаете их, а не они вас)

Потому наши СК «инвестируют» резервы так, чтоб как можно меньшей суммой делиться с клиентом.
И чтоб выплата по дожитию максимально обесценилась.

2) Давать ссылки на «википедию» в 2021 году, что может быть еще более жалким?)

3) Не надо про «рассказывают», есть документ, который подтверждает некий юридический факт.
В отличие от вашего «бла-бла-бла»)
KwellentinaKwellentina2021-07-31 19:27:59
Знову ж це лише твої слова і припущення. Підкріпи свої слова фактами!
marymary2021-07-31 19:37:15
Мои слова против ваших «допущений».

Вроде той чепухи, что при продаже страхловок через банковский канал клиент якобы не подписывает договор с конкретной СК?)
И якобы банковские работники при наступлении страхового события выбирают СК из некого списка?)

Типичный «финансовый менеджер»)
KwellentinaKwellentina2021-07-31 19:30:55
Авжеж на вікіпедію, саме елементарне де можна прочитати просту суть страхування. Але ж ти її не розумієш, в твоїй голові алгоритм лиш забанити Метлайф бо таке стоїть завдання.

І зрештою, який документ може бути доказом крадіжок в квартирах?
marymary2021-07-31 19:38:50
«Алгоритм, забанить» — я не с чат-ботом случайно спорю?)

Приговор суда по уголовному делу по ст. 185 УК У устроит?)
turist1985turist19852021-07-31 13:51:23
Слушай насчёт проплаченных коментов не надо! Мой мозг гораздо больше твоего, я ощутил помощь метлайфа на себе, когда ко мне поворачиваются спиной то держись. Ты работник пирамиды! Я не буду тебе не чего доказывать я стою выше тебя на много ступеней. Колег у меня тут нет, есть единомышленники которых обманули. Нас объединяет одно: — ненависть к метлайфу. Как только нас будет становится больше, а это неизбежно, потому что ваша работа отрицательна в геометрической прогрессии. Вы останетесь без работы метлайф уйдёт с Украинского рынка. Услуги и система накопления не защищена государством. Найди себе работу, перестань ерзить! Начни читать книги, чтоб твой мозг хоть чуть чуть стал объёмным. Очень ощутима информативная засорённость извилин мозга от метлайфа. Удачи тебе в саморазвитии особь! — Надеюсь если мой бесплатный совет не проигнорируешь, в скором будущем станешь человеком, эта черта человечности к ближнему присуща на высшей ступени развития.
KwellentinaKwellentina2021-07-31 15:20:14
Підозрюю я прочитала більше книг за останній місяць ніж ти за все своє життя. Ти притягуєш до себе тих, які є подібними тобі, а це суцільний негатив. Я є клієнтом Метлайф, то факт. Як думаєш, чому мені за всі мої страхові випадки компанія оплатила? Бо я розумніше поступила від тебе, розібралася як все працює, задзвонила і запитала, як правильно оформити страховий випадок. А що зробив ти? А нічого! Хіба ж ти писав би про поганого виробника, продукт якого ти купив протермінованим на полиці супермаркету? Не сміши! Ти ж пожалівся друзям і на тому все. І тут не інше! Ти звичайний незадоволений клієнт, я працівник «супермаркету — брокера» а Метлайф виробник продукту. Тебе образили і ти побіг плакати в кожну жилетку на цьому сайті, лиш би відчути свою потрібність і правоту. Який же ти ображений життям. Жаль тебе!
turist1985turist19852021-08-02 22:46:27
Якщо ти мені відписуєш, то ти попалась! Тріпаєшся як риба на гачку. Треба щось гидке відписати, щоб з того гачка злізти). У тебе є керівництво яке не задоволене коментарями з негативу які тут майоріють, отже накинули на тебе риб’ячу шкуру і закинули сюди). Ти вже не займаєшся своею роботою по обробці потенційних клієнтів ти плаваєш в коментарях, і намагаєшся зіпсувати наживку яку я поставив, але люди читають мої коменти і не будуть попадатися у ваші тенета. А ти попалась і являєшся прикладом того, що ваша брудна шарага вже не має тої здобичі, і ти порпаєшся в багні що залишилось після плідної роботи твого керівництва, і не можеш розгрібати, тому що після кожної моєї інтелектуальної відповіді тобі, ти напудиш ще більше. А споживач який постраждав, або планував викинути кошти в вашу страхівку, — нарешті подумає і проконсультується з іншими — Чи це варто вкладень?, Чи не буду я наступним писакою на цьому сайті, щоб застерегти інших, коли мені не виплатять кошти за страхову подію?.. Тому краще тобі звільнись с тої шараги, бо почнуть тебе впізнавати на вулицях, і питати: — Коли мені перерахують виплати по страховій події?- Ви мені обіцяли!
marymary2021-08-02 23:04:00
Вы правы, нашему «финансовому менеджеру» печет, наверно как в коксовой батарее.
Вот и не отпускает.
Теперь ей остается только одно — терпеть)

Теперь надо спокойно, по пунктам разобрать ее писанину.
И разоблачить ее ложь.
​​​​​
marymary2021-08-03 00:17:21
У вас есть какая-то психическая травма, связанная с начитанностью?
Это конечно проблема, но свои комплексы надо вываливать не здесь, а психоаналитику)

И, мне даже стыдно представлять заголовки того г…, которое вы прочли.
Тут не знаешь, не было б лучше, останься вы на всю жизнь неграмотной?)

Ваши возмещения были выплачены по «рисковым» страховкам, которые на втором, дешевом полисе.
И, ваши возмещения меньше, чем сумма внесенных премий.
Потому вы все же выгоднее для СК, чем она для вас)

turist1985 просто отказали в уплате возмещения, хотя страховое событие было.
Другое дело, он добился от СК вернуть уплаченные премии.
Кстати, возмещение по риску вышло б больше, потому СК даже на этом сэкономила.

Он все сделал правильно, донес до поставщика услуг, что его услуги так сказать не всегда полезны.

Вы ничего не может предложить, как ему следовало поступать.
На «стартапах» о таком не говорят)

Вместо этого пытаетесь его задеть, причем довольно тупо: «раз не выплатили возмещения — значит, так тебе и надо».
Выставляя напоказ свою нравственную деградацию.

Дискредитируя тем самым институт страхового посредничества.
И СК, полисы которой впариваете.

Я б на месте дирекции СК после такого связалась бы с вашим главным брокером, и потребовала бы, чтоб те выгнали вас.

VikaVPVikaVP2021-09-14 21:00:09
Ну милота ж :).
4ortenjatko4ortenjatko2021-12-07 20:46:40
А поясніть мені "тупенькій" чому компанія яка розпоряджається моїми коштами та інвестує їх (про страхування я не кажу, говорю виключно про накопичення) не звітує переді мною, що і скільки вони заробили і скільки конкретно я маю на сьогоднішній день? Тобто ви 20 років платіть, не контролюйте свої кошти, а потім буде вам дуля у вигляді 2 тисяч гривень в кращому випадку. Ось наприклад по недержавним пенсійним фондам я кожний місяць (мені б вистачило б і одного разу в рік) бачу як вони спрацювали і скільки коштів примножили до моєї пенсії по складним відсоткам. По метлайфу за 4 роки я не від кого не добилась даної інформації - не від так званого менеджера яка мене "підбила" на цю "шарашкіну контору" ні офіційний офіс. і я так і не знаю що "з'їла" страховка, що я за цей час накопичила та що вкінці - кінців заробила
VikaVPVikaVP2022-08-08 19:45:36
А яка компанія у Вас? Всі вони надсилають таку інформацію раз на рік клієнтам, точно знаю, что Метлайф - окремий лист, Граве - разом з квитанцією на оплату .
Відгук успішно відредаговано