Укрпозика

Показати інші кредити

Мошенники

1/5
RusV2021-10-05 13:29:15
В мае 2021 пришли на почту 2 письма, в которых было указано, что на мое имя оформлено 2 кредита в сентябре 2020 в «организациях» Динеро и Укрпозика (Тов Инстафинанс).Я вообще противник такого рода организаций, услугами которых пользуются лишь наркоманы, аферисты и бомжи.Главное то, что за этот период со мной вообще никто не связывался. Каким то чудесным способом мне удалось с ними связаться (т.к. отвечает робот) и рассказать о мошенничестве, на что мне ответили, что будут разбираться от 3 до 30 дней.Прошло уже 4 месяца и ни слуху ни духу. Единственное, что я узнал от них, так что кредит был выдан онлайн и указали мой старый номер, которым я не пользуюсь лет так 8 и мне не известную электронную почту. С этими данными я отправился в киберполицию и нацполицию, написал заявления и жду… жду уже 4 месяца, ведь так сложно проверить номер карты, адрес электронной почты, на которые были выданы деньги. Сама операция выдачи денег онлайн, без какой либо проверки, является криминалом и такого рода «организации» ничем не отличаются от тех же мошенников, которые облапошивают. Если бы Инстафинанс (владелец этих шарашек) был такой прозрачный, а ведь они по факту тоже пострадавшая сторона, то уже бы все решили и виноватых нашли, а так-шарашка. Ну ничего, я это так не оставлю, далее будет.Подожду расследование и результаты нацполиции, а там в прокуратуру и суд
Укрпозика
5 октября 2021, 16:20
Шановний RusV!
Наша компанія використовує найновітніші й провідні методи захисту інформації, верифікації та ідентифікації клієнтів, затверджені Нацбанком України (система BankID). Проте ідеального в світі не існує нічого, й досі трапляються поодинокі випадки шахрайських зламів особистих даних клієнтів та взяття кредитів сторонніми особами на їх документи. Частіше через необачність самих громадян, недотримання заходів безпеки щодо своїх особистих даних. Як у вашому випадку — можливий випуск шахраями дублікату вашого старого телефонного номеру, що був прив'язаний до персональних даних. Ця типова шахрайська схема описана у нас на сайті в розділі «Протидія шахрайству»: https://www.dinero.ua/ua/storinka/tipovi-vipadki-shahraystva
Ми, так само, як і клієнти, зайцікавлені у розслідуванні таких випадків та викритті шахраїв, активно співпрацюємо з Кіберполіцією та маємо процедуру роботи з жертвами шахраїв. Після того, як буде доведено, що кредит взятий на ваші документи шахраями, він буде анульований, а ваша кредитна історія почищена. Але за умови, що це дійсно була шахрайська атака. Щоб дізнатись, на якій стадії наразі розслідування за вашою справою, напишіть, будь ласка, нам на сторінку «Звортній зв'язок» або лист на info@dinero.ua. Опишіть детально свою ситуацію, вкажіть номер телефону та e-mail, за якими з Вами можна зв'язатись, та старий номер телефону, на який було оформлено кредит.
з повагою, команда УкрПозика

Коментарі до відгуку - 0