Укрпозика

Відгук про укрпозику

1/5
N1234567892021-08-16 11:51:15
Лохотрон а не установа
Брала в займ 900 грн, вчора оплатила ту суму яка відображена в особистому кабінеті для повного погашення з % 1440,27.
На сьогодні працівник надає інформацію що кредит не закрито, і % будуть надалі нараховуватись оскільки оплата Буда проведена через Приват банк! Чек на рукає є, але працівник навіть це не хоче брати до уваги! Питання на осонові якого законодавства ви дієте? Яке право маєте далі нараховувати %? Якщо сума погашена повністю! Що за бездіяльність?
Укрпозика
16 августа 2021, 12:49
Шановна клієнтко! Ми розуміємо, що іноді стаються різні ситуації, та завжди йдемо назустріч клієнтам, особливо тим, що чесно сплатили. Щоб розібрати вашу ситуацію та зрозуміти, куди врешті пішли гроші, ми маємо отримати від Вас більше інформації. Буь ласка, скористуйтеся формою Зворотнього зв'язку на сайті — вона для таких випадків і створена: https://www.ukrpozyka.com.ua/zvorotnii-zvyazok. Напишіть туди такі дані: свій номер телефону, ПІБ та номер договору (якщо пам'ятаєте). Та опишіть ситуацію, що з вами трапиась. Якщо гроші Ви перерахували, а вони до нас не дійшли ясна річ, слід звертатись передусім до нас. Давайте розберемось разом. Відповідь на Ваш запит надійде Вам протягом тижня.

Коментарі до відгуку - 0

Відгук успішно відредаговано