Про компанію

Позичайко — це онлайн — платформа для фізичних осіб, яка дозволяє в одному місці об'єднати потреби клієнтів, які бажають отримати кредит або надати позику на платній основі і на конкретний термін, не витрачаючи час на відвідування фінансових установ. Платформа представляє компанію ТОВ «Доступний онлайн сервіс».

Онлайн-платформа захищена сертифікатом безпеки COMODO, що забезпечує конфіденційність і безпеку наданої інформації. Інформація, яка знаходитися в розпорядженні компанії отримана виключно з ініціативи і згоди клієнтів і використовується для забезпечення інтересів клієнтів, відповідно до мети обробки, яка визначена договором.

Розмір позики визначається виключно за домовленістю між Інвестором і Позичальником, враховуючи рейтинг фінансової довіри Позичальника, надану їм інформацію (її об'єктивність, коректність і повноту), і кількість отриманих раніше позик за допомогою онлайн-платформи.

Згідно Правил, розмір позики, який може бути наданий використовуючи сервіс онлайн-платформи Позічайко становить від 500 до 3 000 грн. Строк кредитування складає від 61 до 65 днів. Компанія постійно працює над розширенням можливостей для своїх клієнтів, аналізуючи досвід укладених в рамках платформи договорів, пропонуючи більш популярні і перевірені алгоритми.

Як взяти позику

Вимоги до позичальника:

— вік від 21 років;

— мати повну цивільну право- дієздатність;

— мати банківську карту українського банку оформлену на своє ім'я.

документи:

1) Паспорт Позичальника;

2) Ідентифікаційний код позичальника;

3) Компанії українського банку оформлена на ім'я Позичальника.

Кроки позики:

  1. Зареєструватися на сайті
  2. Заповнити анкету Позичальника
  3. Опублікувати заявку-анкету
  4. Після отримання повідомлення підписати договір
  5. Отримати позику на свою банківську картку

Не допускається використання карт, які відносяться до продуктів «prepaid» платіжних систем, тобто такі, що надають доступ не до грошей, розміщених на банківському поточному рахунку, відкритому ідентифікованого банківською організацією клієнту, а до облікового запису, де зберігаються одиниці грошової вартості, відповідному особі, яка не є ідентифікованим емітентом такої грошової вартості.

Термін дії заявки на отримання позики становить 14 днів. Після проходження зазначеного терміну заявка буде видалена і Вам необхідно буде розмістити нову заявку.

Як погасити кредит:

  • Дії по поверненню кредиту через особистий кабінет:
  • На угоді виберіть дію (Повернути позику)
  • Перегляньте дані про платіж
  • Оплатити

Програма лояльності:

Програма довіри — це система зниження вартості користування позиками для користувачів он-лайн платформи (позичальникам), які своєчасно і в повному обсязі повертають позики інвесторам.

Вартість отримання позики залежить від кількості отриманих і своєчасно погашених онлайн позик. В рамках сервісу Ви формуєте заявку на отримання кредиту онлайн на Вашу банківську карту, що дозволяє швидко і без зайвих дій вирішити Ваші важливі питання.

Головний офіс:04080, м. Київ, вул. Чорноморська, 1
Графік роботи:

Як отримати кредит в Позичайко

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.