MyСredit

Показати інші кредити

«Лояльні » шахраї

1/5
Oleksandr2020-03-26 15:47:49
Доброго дня усім хто читає відгуки. Сподіваюсь що їх читають також і працівників му кредит! Поділюсь з Вами своєю нестандартною( на думку мукредит) ситуацією. Три місяці назад я пролонговував кредит взятий в мукредит. Робив це через особистий кабінет сайту. Гроші списались з рахунку але до компанії не надійшли ( це я зрозумів тільки через кілька днів). Зв'язавшись по чату з мукредит службою підтримки пояснив що я зробив пролонгацію і що вона не здійснилась про що було видно в особистому кабінеті- пішла прострочка і нарахування штрафних санкцій. Служба підтримки сказала чекати інформація в тех.віділі і вони зв'яжуться зі мною. Якраз настав новий Рік. На 13 день, після оплати пролонгіції, зі мною звязались і сказали що ще вирішують питання. Я запропонував погасити всю суму яка була на день пролонгації. На що вони згодились. Я проплатив. Після чого до мене кожного дня пішли дзвінки від них і я кожному працівнику пояснював ситуацію. Поки не набрав якийсь неадекватний і в грубій формі нахамив… Я зв'язався із службою підтримки пояснив що так не можна розмовляти. Вони прослухали розмову вибачились і більш до мене ніхто не телефонував. Гроші вони не найшли і поки вони розбираються запропонували написати заяву на зменшення фін. Навантаження у зв'язку з тех. причинами. Я написав і далі чекав. Від початку цієї ситуації пройшло два місяці пеня накопичувалася… Через два з половиною місяці зі мною звязались з юридичного відділу і почалось все з початку-: як коли що я робив! Послухавши мене вони сказали що більш за все кредит буде закритий і гроші списанні! Але не так все сталось. Через декілька днів мені приходить лист про те що я повинен заплатити суму в майже 10 тис грн. А те що гроші для пролонгації пропали ніслова… Ось так за три місяці вони розібрались- гроші накапали з нічого поки вони перекидали від одного до іншого спеціаліста справу, які в кінцевому результаті виявились прості некомпетентні працівникі, які уміють тільки говорити Заплатіть… Поверніть і так далі… Хоча ні — хтось із працівників вияснив що гроші прийшли і тихенько через два місяці перекинули назад мені на рахунок. Що це за гроші я зміг вияснити в банку вже через місяць коли вони захотіли зтягнути з мене майже 10 000 грн. Порадившись із юристом я відіслав їм офіційного листа через електронну скриньку і поштою. В якому пояснив що сума яку вони хочуть з мене зтягнути невідповідає дійсності так як вона накопичилась із-за їхньої грубої і халатної бездіяльності. І запропонував свою суму реструктуризації або судовий розгляд згідно закону. Через тиждень знову дзвінок від му кредит: Чому не плачу що сталось? Я знов пояснюю: що як коли! Після чого мені пропонують заплатити тіло кредиту яке було на момент оплати мною усієї суми. Мене ця ситуація настільки втомила що я вирішив заплати тіло кредиту в сумі 4350 і забути за них як за страшний сон. Мораль усієї цієї історії полягає в тому що кожному із тих працівників му кредит все одно скільки часу вони будуть розглядати ситуацію і чи взагалі будуть. А людям відсотки пеня набігає! І як не крути ми залишаємось завжди в «дурнях». Я їм заплатив але не ту суму яку вони хотіли зразу. Я був готовий також і до судової тяганини. Вивчивши судові рішення зрозумів: суд признає тіло кредиту як суму яку ми повинні оплатити. А ВЕЛИЧЕЗНІ відсотки чи пеня штрафні санкції зменшує до мінімуму або ж взагалі відміняє. Небійтесь добиватись свого.

Коментарі до відгуку - 0

Відгук успішно відредаговано