Про компанію

Рейтинг компанії: 47 / 100

Море Грошей — сервіс онлайн кредитування в Україні, який допомагає надавати термінову фінансову допомогу населенню. Даний сервіс належить ТОВ «Кредитна установа «Кредит Комерц». Перше відділення «Море Грошей» було відкрито 25.06.2016 р.

Свідоцтво про реєстрацію: ІК № 151 від 10.11.2015 р.

Ліцензії: у компанії є діюча безстрокова ліцензія Нацкомфінпослуг на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту від 15.01.2016 р (переоформлена 26.01.2017 р).

Директор: Ткачук Оксана Петрівна.

Переваги кредитування в «Море Грошей»:

 • мінімум документів від позичальника,

 • швидкість і легкість оформлення,

 • відсутність прихованих платежів і комісій,

 • кредит надається на будь-які цілі без застави,

 • є онлайн кредитний калькулятор на сайті, що допомагає підібрати вигідні умови і розрахувати повну вартість кредиту,

 • високі стандарти захисту персональних даних,

 • можливість пролонгації і дострокового погашення заборгованості.

Недоліки «Море Грошей»:

 • наявність пені за кожний день прострочення кредитної заборгованості,

 • не можна взяти в кредит суму більше 15 тис. грн.

 • немає акцій для постійних клієнтів,

 • в калькуляторі і даних на сайті вказано різний термін кредитування

Умови кредитування в «Море Грошей»:

 • резидент України,

 • вік: від 18 років до 70 років,

 • сума кредиту: від 500 до 15 000 грн,

 • термін кредитування: від 5 до 70 днів, з можливістю пролонгації і правом продовження, але не більше ніж до 365 днів

Продовження терміну використання кредиту можливо необмежену кількість разів на термін не більше терміну використання кредиту, який вказаний в Кредитному договорі за умови, що сума виданого кредиту не перевищує однієї мінімальної заробітної плати на дату надання кредиту.

Що необхідно для оформлення кредиту:

 • паспорт громадянина України,

 • довідка ІПН,

 • банківська картка,

 • активний телефон та е-мейл

Як взяти кредит в «Море Грошей»?

 1. зайти на сайт компанії,

 2. заповнити анкету і онлайн заявку на кредит,

 3. дочекатися рішення по кредиту,

 4. отримати гроші на карту

Оформлення кредиту через інтернет займає кілька хвилин, щоб отримати гроші онлайн на карту, досить мати паспорт та ідентифікаційний код. А так як самостійно розрахувати ефективну ставку по кредиту досить складно, на сайті компанії існує кредитний калькулятор онлайн, в який клієнт вносить суму позики і термін кредиту, після чого автоматично отримує всю інформацію по позиці. Отримати гроші на карту онлайн Україна в сервісі компанії дуже просто, після внесення особистих даних, більшість клієнтів протягом лічених хвилин отримують позитивну відповідь і гроші на банківську карту.

Як погасити позику в «Море Грошей»?

 • онлайн з банківської карти на сайті сервісу,

 • готівкою у відділенні банку,

 • готівкою в терміналі самообслуговування

У компанії передбачена схема погашення кредиту і відсотків за його використання в кінці терміну, але можливий також варіант дострокового погашення як основної суми кредиту, так і відсотків по ньому.

Програма лояльності: новим клієнтам компанія пропонує 50% знижки на процентну ставку при оформленні першого кредиту.

Головний офіс:04071, м. Київ, вул. Нижній Вал, 51
Графік роботи:

Відгуки про компанію — 3

Девушка которая работает с просроченной задолженностью
0/5
203288702018-11-26 18:06:15
Звонит мне, угрожает, говорит что я «в уши балуюсь», грубит, кричит, перебивает, не слышит совершенно. В общем закрою задолженность и дорогая поедет в суд за угрозы и за такое общение. Такое общение с клиентом в первую очередь… Я ей говорю про договор, а она орет и отвечает какая мне разница на ваш договор. Так подождите я с кем его заключала? Не с вами? И она мне говорит какая ей разница? Она мне будет говорит что я в уши балуюсь? Я ей досвидания, а она мне угрожает что будет у нас с ней свидание только не особо хорошее? Скажите спасибо что я записывала разговор и все что я написала можно подтвердить. Ожидайте оплаты и готовьте подругу на увольнение
Ненадежная контора
1/5
PZDC2018-10-25 09:13:16
Являлся постоянным клиентом компании. Много закрытых кредитов без проссрочек на разные суммы в несколько тысяч гривен. Но в ответственный момент получил отказ на смехотворные 300 гривен. Компания не дорожит благонадежными клиентами. Больше к ним никогда не обращусь!
Хоть не хамят по телефону
1/5
vitaliy2212018-09-23 00:22:28
Был в командировке на Донбассе, возможности перекинуть деньги не было, возникла небольшая просрочка, а в ето время их платежная система без моего ведома пыталась перевести деньги с моей зарплатной карты, даже чек прислали на почту о неуспешном платеже...., приехал расчитался, больше брать не буду.

Як отримати кредит в Море Грошей

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

Як отримати кредит в Море Грошей

Море Грошей – це мікрофінансовий сервіс, за допомогою якого ви зможете оформити мікрокредит онлайн, не виходячи з дому. Компанія має високий рівень захисту персональних даних клієнтів, які можуть не хвилюватися, що їх інформація буде кому – або передана.

Метою фірми є допомога людям, яким терміново потрібні гроші в борг, спрощення процесу отримання застави.

Умови отримання кредиту

Максимальна сума кредиту

 15 тисяч гривень

Ліміт при першому зверненні

4 000 гривень

Процентна ставка

Для новачків – 0,8% щодоби, для інших – 1,6%

Час кредитування

від 5 до 30 днів

Способи отримання

Готівкою в банку, онлайн через сайт

Вік

Від 18 до 70 років

Вимоги

Компанії або рахунок в банку, номер телефону, ІПН код, електронна пошта, паспорт, стаж роботи мінімум 3 місяці


Плюси кредитування в МФО Море Грошей

До переваг кредитування в даній компанії відносять:

 1. Компанія приділяє велику увагу захисту даних своїх клієнтів, що дуже важливо в наш час. Ви можете не хвилюватися про те, що ваші особисті дані будуть надані кому – або без вашого дозволу;
 2. Компанія працює цілодобово і готова надати допомогу своїм клієнтам в будь-який час, незалежно від дня тижня і часу;
 3. Оформлення кредиту проходить швидко і не займає багато часу;
 4. Процедура повністю прозора, різні приховані платежі повністю виключені;
 5. Оформити в Море Грошей кредит ви можете навіть не виходячи з дому, для цього є онлайн сервіс, з яким зможуть розібратися навіть люди, які не розбираються в комп'ютерах;
 6. Час позики може досягати сімдесяти днів.

Як взяти кредит

Є два способи оформлення кредиту – в відділенні банку і онлайн. Ясна річ, взяти кредит на карту онлайн легше і швидше, так як не треба ні куди йти, нести з собою документи, стояти в черзі і так далі. Клієнти Море Грошей активно використовують цю послугу. Покрокова інструкція, завдяки якій ви зможете оформити кредит онлайн:

 1. для початку ви повинні визначитися з сумою, яку хочете взяти і з терміном погашення. Зробити це швидко ви зможете через онлайн калькулятор, який вбудований в сайт. Після цього потрібно натиснути на кнопку «замовити» і перейти до заповнення анкети;
 2. на першій сторінці анкети вам потрібно буде вказати свій пароль від особистого кабінету, ідентифікаційний код і так далі;
 3. на другій сторінці потрібно буде ввести ваші соціальний дані за типом освіти, наявності дітей, сімейного стану і так далі;
 4. після цього потрібно буде ввести домашній номер телефону та адресу проживання;
 5. потрібно буде ввести фінансову інформація, яка включає в себе місце роботи, різні дані про працевлаштування та інформацію з довідки про доходи, зарплату.

На передостанній сторінці потрібно вказати номер телефону і реквізити банківської картки. Через деякий час після цього вам зателефонує працівник компанії;

Під час розмови зі співробітником вам потрібно буде підтвердити введену вами інформацію. Після цього буде прийматися рішення, чи видавати вам кредит, це займе близько двадцяти хвилин. Якщо рішення буде позитивним, то вам прийде повідомлення про зарахування грошей.

Як повернути кредит

Виплачувати кредит можна в будь-якій точці країни і навіть за її межами. Не варто турбуватися, якщо поруч з вами немає банків або банкоматів, ви можете повернути кредит за допомогою сайту онлайн. Для цього потрібно поповнити кошти в своєму особистому кабінеті, зробити це можна за допомогою банківської картки.

Щоб авторизуватися, вам потрібно натиснути на сайті Море Грошей вхід в особистий кабінет. При поповненні через банківську карту не стягуватимуться відсотки. Також можна оплатити кредит через систему «Приват 24».

Якщо ви не хочете або не можете оплатити через особистий кабінет Море Грошей, то можна скористатися банкоматом або банком. У більшості терміналів є окремий розділ «Море Грошей». При його допомозі ви також зможете оплатити кредит. Ну і звичайно, можна скористатися найнадійнішим варіантом і повернути кредит через відділення банку.

Говорячи про оплату, варто нагадати, що в разі прострочення кредиту потрібно відразу ж звернутися до кредитного інспектора. У житті трапляється різне і не завжди є можливість оплатити кредит в потрібні терміни. Співробітники компанії допоможуть вам, і ви зможете уникнути судових розглядів або штрафних санкцій. Якщо ж цього не зробити, то ви отримаєте зайві відсотки і суму виплати значно збільшиться.

Програма лояльності

Компанія кредитування «Море Грошей» намагається зробити використання кредитних коштів якомога більш вигідними. Тому, для своїх постійних клієнтів вони розробили зручну, але в той же час і просту бонусну систему.

За допомогою даної системи будь-якої постійний користувач компанії, оформляючи кредит на карту онлайн, на додачу заробляє спеціальні бонуси, які зараховуються на його персональний рахунок. Побачити їх кількість можна в особистому кабінеті.

 

Ці бонусні бали називаються «Море Гроші» або скорочено «МГ». Вони використовуються за бажанням користувача для погашення пені або відсотків по кредиту. Для даної системи діє курс 1 гривня = 10 МГ. Для отримання бонусів потрібно оформити кредит на термін мінімум в п'ять днів.

При реєстрації ви отримаєте 120 Море Грошей, також вони будуть нараховуватися на ваш рахунок після кожного погашення кредиту. Також компанія часто проводить акції, в рамках яких користувачі отримують МГ безкоштовно. Функція в Море Грошей промокод недоступна. Замість промокодом – бонусні бали.

Пролонгація позики

Пролонгація може знадобитися в разі, коли позичальник не може сплатити кредит в строк. Такі прострочення можуть призвести до судових розглядів, штрафним санкціям, пені. У такій ситуації потрібно терміново звернутися в банк, щоб спробувати вирішити цю ситуацію, виходом з якої може стати пролонгація позики.

Пролонгація – це збільшення терміну оплати кредиту. Вона може дозволити віддалити дату погашення кредиту і уникнути пені або штрафів. «Море Грошей» дає можливість скористатися даною послугою в особистому кабінеті.

Продовжити термін погашення позики можна аж до року, але за це доведеться переплатити відсоток, який буде менше, ніж штраф через прострочення.

Що робити, якщо Море Грошей відмовили в кредиті

Якщо Море Грошей відмовили вам у отриманні онлайн позики на карту в Україну, то швидше за все ви не підходите по одній з наступних причин:

 1. Погана кредитна історія. Компанія ретельно перевіряє своїх клієнтів з поганою кредитною історією. Якщо у вас є невиплачений борг, то ви не зможете взяти повторний кредит. Також може бути таке, що ви вже погасили всі кредити, але інформація про це ще не встигла надійти в систему, і ви не зможете отримати онлайн кредит.
 2. При виникненні такої проблеми ви можете зв'язатися з кредитної інспекцією та описати свою проблему, можливо у вас і справді є будь-які заборгованості, але якщо це не так, то вам обов'язково допоможуть;
 3. Некоректно заповнена анкета. Перш ніж відправляти дані на перевірку переконайтеся, що вони введені правильно. Анкета повинна бути правильно заповнена, бути зрозумілою і чіткою. Навіть найменша помилка або неточність може стати причиною відмови заявки;
 4. Неправильний номер телефону. Перед введенням номера телефону переконайтеся, що він не заблокований, а сам телефон включений і заряджений. Якщо співробітник компанії не зможе до вас додзвонитися, то в позику буде відмовлено;
 5. Прострочення карти. Банківська картка, яку ви вказали в анкеті може бути прострочена або заблокована. Обов'язково перевірте її на справність перед заповненням анкети.

Якщо вам уже відмовили у позиці, то виправте всі недоліки і напишіть нову анкету. Якщо ви не можете зрозуміти, чому вам відмовили в кредиті, то можете звернутися з цим питанням до відділення банку або скористатися гарячою лінією.

Відгуки про компанію Море Грошей

Море Грошей приваблює своїми вигідними умовами, акціями і бонусами. Нижче ви можете залишити свої враження та відгуки про роботу даної компанії. Якщо ви ще не є клієнтом Море Грошей, то ви можете прочитати про Море Грошей відгуки інших користувачів і вирішити, чи варто оформляти договір з цією компанією.