Про компанію

Рейтинг компанії: 47 / 100

Капуста в кишені — це сервіс, що надається компанією ТОВ «Кредитні Інновації», який дозволяє отримати кредит на платіжну карту міжнародної платіжної системи Visa International та MasterCard, видану будь-яким українським банком, в режимі он-лайн.

Свідоцтво про реєстрацію та ліцензії. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК № 1047 від 19.06.2018, видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Компанії видані ліцензії на такі види діяльності:

 • надання послуг фінансового лізингу,

 • надання послуг з факторингу,

 • надання гарантій і поручительств,

 • надання коштів у позику, в той числі на умовах фінансового кредиту.

Директор: Білих Володимир Володимирович.

Переваги компанії Капуста в кишені:

 • швидкий розгляд заявок,

 • оформлення онлайн,

 • миттєвий переказ на карту,

 • прозорі умови кредитування,

 • безпеку особистих даних,

 • оформлення позик в будь-який зручний час і місце, не виходячи з дому,

 • можливість продовження терміну позики,

 • безпеку угоди і конфіденційність отриманої інформації.

Основні умови кредитування:

Всі операції по отриманню кредиту, здійснюються в режимі онлайн. Кредит видається на суму до 10000 гривень, на термін до 30 календарних днів. При достроковому погашенні додаткових платежів немає і відсотки сплачуються тільки за період фактичного користування кредитом.

Мінімальні вимоги до позичальників:

 • громадянин України,

 • вік від 18 до 65 років,

 • паспорт та ІПН,

 • наявність банківської карти (Viza, MasterCard).

Як взяти позику:

 • вибрати суму і термін кредиту,

 • оформити заявку,

 • отримати рішення про видачу кредиту,

 • пройти верифікацію банківської карти,

 • ознайомитися з умовами кредитного договору і підтвердити згоду з його умовами.

 • отримати гроші.

Як погасити кредит:

 • оплата картою, в особистому кабінеті,

 • в терміналах самообслуговування,

 • банківський переказ.

Програма лояльності:

Відсутня.

Головний офіс:04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 12
Графік роботи:
Вхід в особистий кабінет

Відгуки про компанію — 1

Мошенники
1/5
54672020-03-02 11:46:57
Ужасная компания, обманом заставили заплатить 2500 и продали дело другой компании, а сума исчезла. И теперь как либо решить данный вопрос не реально

Як отримати кредит в Капуста у кишені

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

Особливості та переваги оформлення кредиту в МФО "Капуста у кишені"

"Капуста у кишені" – це сервіс мікрокредитування, що надає кредити на карту різним верствам населення через інтернет. Так, наприклад, можливість отримати кредит від даної мікрофінансової організації представляється навіть тим громадянам, які не мають довідок про доходи, офіційного працевлаштування та поручителів.

"Капуста у кишені" є простим і сучасним сервісом, який дозволяє всього за кілька хвилин в будь-який час і в будь-якому місці отримати кредит. Кошти переказуються на карти міжнародних платіжних систем Visa і MasterCard, які видаються чинними на території України банківськими організаціями. Робота сервісу здійснюється цілодобово і сім днів на тиждень, в тому числі і на свята.

Свідоцтво про реєстрацію

Хто може отримати кредит?

Сервіс "Капуста у кишені" схвалює заявки на видачу кредитів в переважній кількості випадків (близько 80% від загального числа). Розраховувати на фінансову підтримку від розглянутої МФО можуть наступні групи:

 • повнолітні громадяни України не старше сімдесяти років, здатні пред'явити співробітникам мікрофінансової організації ідентифікаційний номер платника податків та паспорт;
 • студенти;
 • клієнти, які раніше отримували кредити в інших мікрофінансових організаціях і успішно закрили їх;
 • громадяни з неофіційним працевлаштуванням;
 • клієнти, які не бажають надавати довідку про доходи;
 • клієнти, які не бажають оформляти позику з поручителями.

Переваги кредитування від "Капуста у кишені"

Дана МФО надає громадянам України швидкий кредит на кредитну картку будь-якого українського банку, а також не вимагає надання пакету документів і пошуку поручителів. На обробку заявки в середньому йде не більше десяти хвилин.

Клієнти МФО можуть отримати бажану суму кредиту в будь-який зручний для них час, навіть не виходячи з квартири.

Для клієнтів компанії передбачено дострокове погашення кредиту. Зокрема можна повернути заборгованість по кредиту в будь-який час, для чого необхідно сплатити фактичний час користування кредитними коштами.

Крім того передбачена послуга пролонгації. Так, наприклад, якщо клієнтом була проведена оплата відсотків по кредиту, але при цьому він не володіє необхідною сумою для оплати кредиту або просто не встигає її провести, тоді в автоматичному режимі буде вироблено оформлення пролонгації на наступний аналогічний кредитний термін.

Компанія не вимагає в обов'язковому порядку подавати довідки та документацію. Все що потрібно, так це заповнення ряду анкет через інтернет. Також організація гарантує повну конфіденційність і захист персональної інформації.

Оформлення кредиту в МФО "Капуста у кишені"

Максимальний термін кредиту без пролонгації – 30 днів. Максимально можлива сума при першому зверненні до МФО для отримання кредиту – 1500 грн. Під час наступного звернення сума буде збільшена до 2500 грн.

Все, що потрібно для отримання кредиту, так це доступ до мережі інтернет, а також діюча карта для виплат від будь-якого українського банку.

Якщо ідентифікація буде успішною, система в автоматичному режимі прийме рішення про надання кредиту. Якщо рішення буде позитивним, тоді грошові кошти будуть перераховані на карту протягом десяти хвилин. На кредит можна оформити максимум одну заявку.

Процес проходить у кілька етапів:

Вибір суми позики і терміну кредитування. Для цього на сайті передбачений кредитний калькулятор;

 1. Заповнення анкети. Для редагування необхідно підтвердити номера телефону та електронної пошти;
 2. Очікування рішення по кредиту, у цьому разі на телефон надійде відповідне повідомлення. Також аналогічну відповідь по заявці буде відправлено до кабінету і на електронну пошту користувача;
 3. Якщо заявка була схвалена, необхідно буде прив'язати кредитну картку. Сервіс тимчасово заблокує суму в межах однієї гривні, що потрібно буде вказати у відповідному полі.
 4. Дізнатися розмір заблокованої суми можна підтримки банку по СМС (якщо дана послуга була підключена в банку), вдавшись до інтернет-банкінгу, або зв'язавшись зі службою підтримки банку. Якщо заявка була відхилена, анкету можна буде через місяць відправити на повторний розгляд.
 5. Ознайомлення з умовами договору. Якщо кожен пункт договору влаштовує, тоді необхідно натиснути на кнопку "згоден з умовами", що буде еквівалентно підпису;
 6. Очікування грошового переказу на банківську картку. Після згоди з умовами договору грошові кошти миттєво надходять на рахунок в переважній кількості випадків. Однак може бути і так, що гроші будуть відправлені з деякою затримкою в зв'язку з регламентом роботи банківської організації, послугами якої користується клієнт.

Під час отримання відмови в наданні кредиту рекомендується підтримувати персональні дані в актуальному стані і ще звернутися в організації через деякий час.

Повторна заява може бути подана відразу ж, якщо були виконані наступні пункти:

 • мікрофінансових організація отримала перекладену клієнтом суму для погашення в повному обсязі наявної кредитної заборгованості.
 • оновлена ​​інформація про погашення кредиту, що вказується в особистому кабінеті. Щоб подати нову заявку, потрібно вхід до кабінету з подальшою вказівкою суми кредиту і термінів.

Погашення кредиту в "Капуста у кишені"

Кожен день протягом усього кредитного періоду в особистому кабінеті вказується сума, яку необхідно погасити. Клієнту надається можливість достроково погасити заборгованість шляхом оплати відсотків за кредит тільки за те число днів, протягом яких використовувалася кредитна сума. Якщо позика оплачений достроково, комісія стягуватися не буде.

Погашення позики в компанії "Капуста у кишені" може бути здійснено декількома способами на вибір:

 • за допомогою платіжних терміналів ПриватБанк, Приват24 і EasyPay. Їх можна знайти в супермаркетах, магазинах, а також відділеннях ПриватБанку;
 • через відділення будь-діючої на території України банківської організації. Реквізити для оплати розміщені на офіційному сайті;
 • за допомогою онлайн-банкінгу. Для цього потрібно перейти на сторінку оплати, а там ввести номер договору і заповнити дані банківської картки.

Штрафи та інші наслідки заборгованості

Якщо ви не вдалися до автоматично здійснюваної пролонгації договору і не змогли своєчасно оплатити кредит, тоді з першого дня затримки виплат заборгованість буде вважатися простроченої.

Під час прострочення заборгованості нарахування відсотків буде проводитися до тих пір, поки боржником не буде погашений кредит. Однак тривати нарахування буде не довше двох місяців.

У разі виникнення заборгованості МФО не штрафує клієнтів, однак за несвоєчасного виконання зобов'язань організація може запустити процес стягнення заборгованості. Це може негативним чином позначитися на кредитній історії. Фінансові організації просто не захочуть ризикувати і надавати кредит ненадійним клієнтам.

Акції в компанії

Для нових клієнтів компанією була реалізована програма лояльності. Зокрема, тим, хто вперше бере позики у розглянутій МФО, пропонується можливість оформити кредит на суму аж до п'яти тисяч гривень під 0,01%.

Відгуки

Залиште свій відгук про мікрофінансову організацію на Minfin.com.ua, щоб допомогти іншим користувачам оцінити роботу компанії.