Про компанію

Рейтинг компанії: 70.78 / 100

«Гроші Всім» (Groshi Vsim) — мікрокредитний фінансовий сервіс, що надає послугу швидких кредитів без довідки про доходи. Компанія пропонує можливість отримати позику готівкою в відділенні компанії, а також онлайн-сервіс, за допомогою якого можна оформити і отримати кредит без необхідності відвідувати відділення компанії.

Здійснює свою діяльність на основі ліцензії надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту від 19.12.2017

Керівник – Гречана Олена Миколаївна

Переваги:

 • можливість отримати кредит онлайн і готівкою;

 • тривалий термін кредитування;

 • можливість пролонгації позики;

 • мінімум документів.

Недоліки:

 • висока процентна ставка;

 • відсутність кредитного калькулятора на сайті;

 • відсутність акційних пропозицій

Умови отримання кредиту:

— бути повнолітнім громадянином України (18 — 65 років);

— громадянство України і український паспорт;

— ІПН;

— особиста банківська картка

Кредит можна отримати:

— заповнити форму заявки на сайті і отримати гроші готівкою або на картку;

— зателефонувати за безкоштовним телефоном і отримати гроші у відділенні компанії

Як погасити кредит:

— онлайн в Особистому кабінеті на сайті;

— готівкою в будь-якому відділенні компанії по всій Україні;

— в інтернет-банкінгу за реквізитами;

— банківським переказом в будь-якому українському банку;

— в міських терміналах самообслуговування

Головний офіс:04073, м.Київ, пр-т Степана Бандери, будинок 8, корпус 6
Графік роботи:
Вхід в особистий кабінет

Відгуки про компанію — 23

Деньги не зачислились!
1/5
guioopoubn2021-05-04 19:16:17
Позвонила девушка по задавала вопросы, в конце сказала ожидайте смс, в смс пришло от «on credit” хотя оформляла гроши всем, вам одобрено 1000, перехожу в личный кабинет добавляю карту подписую договор, пишет что выдаётся займ, а потом пишет что « ошибка займа, мы разбираемся в этом»! Они не могут перевести мне деньги!
Розвод для отримання диних!
1/5
julija0742021-04-06 16:35:28
Подала заявку, швидко погодили, після підписання договору на стадії отримання коштів, сталася помилка. Відповідають що спеціалісти працюють вже другий день і нічого!
Розвод на отримання ваших персональних даних!!!
Верона кредит уже Гроши всим)
1/5
AZERI172021-03-29 16:47:39
Брали кредит в компании Верона еще давно было, компания продала не понятно кому не говорят! Хотел найти везде компания компании Верона но везде выбивает Гроши всем позвонил им они нашли кредит!!! И Операторы наглые не дают даже не говорят кому продали!!! Мошенники Верона сейчас Гроши всем!!!
шарашкина контора
1/5
AlexandrSolovev2021-03-23 19:23:59
Ужасс а не « компания».Утвердили займ, деньги на карту уже более суток отправляют -говорят -у нас технические бока в нашей компании, работают специалисты. Ни в коем случае не берите деньги у этой шараги!!!
НІКОЛИ НЕ ЗВЕРТАЙТЕСЯ СЮДИ!!!
1/5
Anastasia942021-01-08 11:03:21
Ніколи в житті НЕ БЕРІТЬ тут гроші і в компанії ТОП КРЕДИТ!!!
Не дай Боже у Вас буде просрочка, почнуть обдзвонювати ваших близьких, через вайбер присилати їм ПОРНОКОЛАЖІ, дзвонити всім вашим співробітникам, співробітникам ваших рідних погрожувати, хамити і матюкатися! Вас і ваших рідних просто опозорять перед всіма!!! Повірте ці гроші які ви взяли в них цього не варті! ТОП КРЕДИТ і ГРОШІ ВСІМ не поважають своїх клієнтів, найголовніше вони не цінують свою репутацію!!! НІКОМУ КАТЕГОРИЧНО НЕ РАДЖУ СЮДИ ЗВЕРТАТИСЯ!!!
вероне
1/5
Djulia332021-01-01 15:22:54
Перед тем как уже второй раз продавать несуществующий ЯКОБЫ мой долг по договору № 378129 от 03.01.2019 Советую выполнить решение суда по моему иску к вам № 756/5611/19 которое обнародовано еще 24.02.2020 а именно «надати Оболонському районному суду м. Києва: «- відомості про отримувача кредитних коштів за кредитним договором №378129 від 03.01.2019 року, а саме: прізвище, ім`я, по-батькові отримувача коштів». Я приду к вам с выемкой документов и научу вести бухгалтерию. Ваши вымогатели из «ПриммаКоллект» могут рассказать, как быстро реагирует полиция Евро союза на обращения по легализации дохода и как быстро находятся офшоры.
Моральные уроды
1/5
Zhkf322020-12-24 23:36:45
Один мой знакомый взял микрозайм в данной конторе. Деньги взял и не возвратил. Я не являюсь его поручителем. Отношение я с ним не поддерживаю. Эти *** звонят и угрожают моей семье, супруге и ребенку а так же моим родственникам. Оскарбление меня и моей супруги. Подал заявление в милицию, подал заявление в НБУ. Буду брать справку об ухудшении своего здоровья и подавать в суд. Какое право вы имеете портить людям жизнь, которые не имеют ничего общего с кредитами. Хто Вам дал право так поступать?
Мошенники и грубияны
1/5
Annaizmail2020-11-03 17:18:37
Ситуация была сложная пришлось взять кредит, задержали зарплату получилось два дня просрочки и тут начали угрозы оскорбляют обзывают как только могут меня и моих родных и даже людей просто однофамильцев. Это просто ужас никогда не берите кредит даже если очень очень надо.
Шахраї
1/5
Maks182020-10-28 13:51:38
Отже, ситуація наступна: довелося взяти невеликий кредит, погасив вчасно. Но тут нюанс, при погашенні кредиту, заглючив їхній сайт, із — за чого двічі зняло суму, відразу зв\'язався з операторами, вони підтвердили, надходження лишніх коштів. Сказали написати і відправити заяву, що я і зробив, також сказали, що заява буде розглядатися на протязі трьох днів, а потім на протязі трьох днів гроші надійдуть на карту. Пройшло вже 12 днів, заявка так і не розглянулась, кожного разу при зверненні одне йте саме «перегружений відділ, вибачте за незручності». Заявка ще не розглянута. Так в мене питання: «а так можна було?» Тобто для погашення мені довелось виїхати кілометрів за 10, так як знаходився в місці, де з інтернетом проблеми, щоб вчасто погасити, а на дзвінки відповідати «я зайнятий, проблеми з інтернетом, вибачте за незручності», при чому без нарахування відсотків
Не связывайтесь с данной компанией!
1/5
rinarina1232020-10-20 11:03:55
Одна компания с Топ кредит.
Никогда не берите кредит в данной компании, даже если нет другого выхода, все равно не берите, поверьте проблем будет гораздо больше. Если будет сложная ситуация на встречу не пойдут. Хамят, оскорбляют, названивают с угрозами. Беспокоят всех родственников.
Просто обходите стороной и друзей предупредите.

Як отримати кредит в Гроші Всім

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.

Гроші всім: про особливості компанії, процентні ставки та акції

"Гроші всім" – українська мікрофінансових організація, яка пропонує послуги з мікрокредитування. Система ліцензована Національною комісією, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Система ліцензованої компанії "Гроші всім" зручна тим, що автоматично перевіряє дані і миттєво зараховує кошти на банківську карту.

У чому переваги "Гроші всім":

 • Компанія не вимагає наявність одного-двох поручителів.
 • Немає необхідності з офіційного місця роботи надавати довідку про доходи.
 • Застава майна не потрібно.
 • Від 18 років до 65 років.
 • Автоматичне розгляд заявки системою – від 1 до 2 хвилин.
 • Моментальне зарахування коштів на карту.
 • Можливість продовжити термін кредиту на тих же умовах (пролонгація).
 • Акції та промокоди.

Але, в той де час, не можна взяти два позики одночасно на одну карту. Заявку можна оформити, створивши особистий кабінет – на це піде до 15 хвилин.

На які цілі можна взяти позику

Це одна з тих МФО, які цікавляться, на що ви протратіте отримані гроші. Так, в заявці потрібно буде вказати, на які цілі підуть кошти.

Підтверджувати документально використання кредитних коштів не потрібно – досить просто вказати інформацію. Це необхідно для того, щоб автоматична система, яку для перевірки позичальників використовує "Гроші всім", не відмовила в кредитуванні. Можна вказати:

 • ремонт квартири, дачі;
 • лікування, медичні консультації, витрати на ліки, операції;
 • витрати на транспорт або продукти харчування;
 • оздоровлення, подорожі, відпочинок;
 • швидкі гроші на навчання;
 • оплата послуг (в тому числі і комунальних);
 • весілля, день народження;
 • кредит для бізнесу;
 • погашення боргу (перекредитування).

Також це може бути покупка – подарунок, побутова техніка, оплата замовлення, інше.

Хто може скористатися послугами "Гроші всім"

До своїм клієнтам компанія висуває нескладні вимоги. Кредитна історія клієнтів в інших банках не впливає на схвалення позики в "Гроші всім". У клієнта повинні бути тільки громадянство України і реєстрація.

Щоб оформити позику, не обов'язково стояти в чергах в банках, оформити заявку і отримати кошти на рахунок в той же день можна онлайн.

Пакет документів

Більша частина даних, які вказуються клієнтами, не вимагає документального підтвердження. Те ж саме стосується і довідки про доходи – її надавати не потрібно. Для оформлення кредиту досить завантажити скани документів:

 • трьох сторінок паспорта (у формі книжки) або двох сторін паспорта (у формі id-картки);
 • ІПН (ідентифікаційного коду).

Як отримати гроші за позикою

Щоб оформити заявку на отримання коштів, потрібно створити особистий кабінет на сайті компанії "Гроші всім".

Користь від особистого кабінету в тому, що так можна погашати кредит і, в разі необхідності повторного позики, час обробки даних скоротиться.

Особистий кабінет дозволяє мінімізувати помилки в даних клієнта, адже вся інформація буде зберігатися в системі. До того ж в особистому кабінеті можна дізнатися про акції та можливості заощадити.

Якщо заявку схвалять, кредитні гроші надійдуть на рахунок протягом трьох-п'яти хвилин.

Як оформити позику: крок за кроком

Для створення особистого кабінету потрібно вказати свій номер телефону або пройти авторизацію через систему BankID. Найбільше уважності і часу вимагає заповнення анкети - від неї залежить видача кредиту. Для цього потрібно заповнити такі розділи:

 • "Особисті дані". Тут потрібно ввести номер телефону, обов'язково вказати адресу електронної пошти, ввести ідентифікаційний код (ІПН), вказати паспортні дані. Дуже важливо не переплутати вікна для завантаження відсканованих копій паспорта та ІПН – в зворотному випадку в позиці система може відмовити.
 • "Адреса". Тепер потрібно внести дані за пропискою (реєстрації), вказавши всі необхідні відомості: адреса, дата, підстави проживання. У разі якщо адреси фактичного проживання і прописки різняться, потрібно дати і адреса фактичного проживання.
 • "Робота". В цьому розділі клієнт вказує інформацію про свою зайнятість - офіційної чи неофіційної. Ніяких підтверджуючих документів не вимагається: позики видаються і неофіційно працевлаштованим громадянам.
 • "Родина". Клієнт може вказати дані про шлюб та наявності дітей, проте підтверджувати ці відомості сканами свідоцтв не потрібно.

Як тільки вся вищеперелічена інформація внесена, слід ввести реквізити тієї карти, на яку клієнт бажає отримати кредитні кошти.

Щоб перевірити банківський рахунок, система автоматично попросить зробити пробний переклад з однієї карти на іншу. Це стандартна перевірка, застосовується у всіх банках.

Необхідно вказати невелику суму і підтвердити платіж. Дана сума буде заблокована невеликий проміжок часу.

Після цього час оформлення для подальших позик істотно скоротиться, адже всі дані вже внесені клієнтом. Допомогти з оформленням особистого кабінету і позики можуть фахівці гарячої лінії.

Чому "Гроші всім" можуть відмовити в позиці

У 90% випадком клієнти отримують кредитні кошти від компанії. Однак буває так, що система відмовляється оформляти договір. Є ряд причин:

 • невірно заповнена анкета – після виправлення системі потрібен час на перевірку оновлених даних;
 • банківська карта не підтримує переклад в гривнях;
 • клієнт спробував взяти друга позика, не погасивши перший. У такому випадку клієнт може відразу взяти другий кредит, попередньо погасивши першу позику;
 • якщо все вірно, дійсних кредитних договорів не оформлено, а система відмовила в позиці – слід звернутися до консультанта на гарячу лінію. Можливо, скани документів не прикріпилися. Тоді в особистому кабінеті в статусі заявки буде значитися "Відкладено".

Як оплатити позику "Гроші всім"

Компанія "Гроші всім" передбачає кілька варіантів погашення боргу:

 • за допомогою особистого кабінету компанії. Для цього необхідно увійти в категорію "Мої позики / кредити". Особливість цього способу в тому, що кошти відразу надходять на рахунок, тобто клієнт бачить, що гроші за договором позики зараховані. Наприклад, якщо вносити оплату через банк, то зарахування коштів може зайняти кілька днів.
 • за допомогою будь-якого банку. Користувач компанії "Гроші всім" може внести платіж за договором в будь-якому банку України. Потрібно лише вказати реквізити.
 • через термінали самообслуговування – також необхідно внести реквізити.

Увага! Необхідно вказувати номер договору, за яким була взята позика. Під час погашення кредиту через банк або термінал враховуйте можливу комісію. Це не залежить від компанії "Гроші всім" – комісію стягує банк, який зробить переказ коштів. Розмір комісії індивідуальний для кожного банку.

Як оформити пролонгацію по позиці

"Гроші всім" передбачає можливість продовжити договір по кредиту або відстрочити платіж основного тіла позики на будь-які терміни.

Користуватися послугою пролонгації можна невизначений термін, проте необхідно кожні десять днів платити відсотки по позиці. Можливість пролонгації дозволяє користувачам уникнути штрафів і погасити борг в зручних тимчасових рамках. При цьому збереже рейтинг клієнта.

Якщо прострочити платіж

Лояльні умови компанії дозволяють продовжити термін договору і істотно скоротити переплату за відсотками за допомогою акцій. Однак зустрічаються недобросовісні клієнти, які навмисне не хочуть повертати позику. Прострочення і несплата негативно позначається як на рейтингу боржника, так і на його фінансовому становищі:

 • постраждає кредитна історія. Дані про клієнта містяться в базі компанії. Якщо клієнт один-два рази прострочив платіж, "Гроші всім" ще може піти назустріч користувачеві і видати нову позику.
 • за прострочення передбачений штраф. Якщо клієнт не повідомив про свої тимчасові труднощі, ухиляється від договірних зобов'язань – за кожен день простроченого платежу буде нараховуватися пеня.

Клієнт, взявши гроші в борг, погоджується з договірними зобов'язаннями. Якщо сума кредиту не погашена, компанія має право подати на клієнта до суду і примусово стягнути суму боргу, штрафу і нарахованої пені.

Як заощадити на кредитах в "Гроші всім"

На сайтах-партнерах компанії можна знайти промокоди, які дозволять взяти першу позику з різними бонусами. Ці бонуси в свою чергу дозволяють погасити частину кредиту. 1 бонус дорівнює 1 гривні.

Різноманітні акції допомагають клієнтам отримати нові бонуси, брати участь в розіграшах. Всі нові акції та розіграші публікуються в офіційних групах компанії в соцмережах.

Відгуки про МФО "Гроші всім"

Залиште свої відгуки про "Гроші всім" у коментарях на Minfin.com.ua. Так ви допоможете іншим оцінити роботу компанії.