Мінфін - Курси валют України

Встановити
Кредитна спілка «Сімейна позика»

Кредит в Кредитна спілка «Сімейна позика»

Про компанію

Кредитна спілка «Сімейна позика» організована у 2002 році. З самого початку керівництво компанії вирішило створити незвичайну фінансову організацію — починаючи з назви «Сімейна позика», де робота кредитної спілки включає в себе пошук найбільш комфортного для клієнта способу вирішення фінансових проблем позичальника, вибудовування теплих і дружніх відносин на багато років.

Юридична назва: Кредитна спілка «Сімейна позика» (код ЄДРПОУ: 26252392).

Свідоцтво про реєстрацію: КС № 64 від 30.03.2004 р.

Засновник: 1617 членів кредитної спілки

Бенефіціар: відсутній

Директор: Вавилов Олександр Олександрович

Головний офіс:03150, м. Київ, вул. Ділова, 5 (метро «Олімпійська»)
Графік роботи:

Відгуки про компанію — 2

2/5
672765522019-06-07 12:10:12
Брал там 2 раза и все отдавал без проблем и с ихними уже как банковскими сумашедшими процентами и два раза нужні біли деньги и два раза отказ — и єто за то что я иим переплачивал и ихним сотрудникам делал зарплату вот они мне отказали по непонятнім причинам, НЕ рекомендую пользоватся — отказі, ставки процентніе уровня нашей грабительской власти и прочее
2/5
Vaddd2016-04-10 23:23:16
На личном опыте убедился, что Сімейна Позика не оправдала свои обещания говорят, что работают с любыми трудными ситуациями и могут помочь, а на самом деле все на оборот только одни обещания приехал к ним по записи потерял два часа времени проморочили голову и не чем не помогли я их не рекомендую обманщики.

Як отримати кредит в Кредитна спілка «Сімейна позика»

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.