Недолугий віртуальний банк

evKov 12 квітня 2023, 15:45
Цей так званий «банк» не має відділень, не має офісу, все спілкування йде виключно через мессенджери або через телефон, в якому оператори радять звернутись до чат-бота. Мав нещастя звязатись з ними десь рік назад. Після багатогодинних спроб реєстрації вдалось активувати картку. Спочатку все було добре, але після заміни паспорту мою карту заблокували без пояснень. Після звернення до лінії підтримки виявилось, що потрібно актуалізувати дані. Про те, що вся інформація є в Дії, там, схоже, ще не знають. Процедура актуалізації зводиться до спілкування з прямолінійним ботом, який просить надіслати селфі, фотографії документів і, вишенька на торті — селфі з документом в руках. При цьому на селфі потрібно дивитись в камеру і добитись того, щоб можна було прочитати текст на пластиковій ІД-карті, яка має властивість гарно відбивати світло. Після більш ніж десятка невдалих спроб (всю процедуру кожен раз необхідно проходити спочатку), коли фотографія не влаштовувала чи то програму розпізнавання образів чи то співробітника, який її оцінював, вирішив закрити рахунок і неь псувати собі нерви. Але, щоб закрити рахунок, необхідно актуалізувати дані…

12 квітня 2023, 16:23
А прочитать, каким банком выдана лицензия — мозгов не хватает?

ПАТ БАНК ВОСТОК
12 квітня 2023, 17:03
Стосовно мізків прошу російськомовного пана з дивним ніком не турбуватись, з ними все непогано — чого хотілось би і йому побажати) Звісно, я знаю, що цей віртуальний витвір належить банку «Восток». А яке це має відношення до теми мого допису?
12 квітня 2023, 18:11
Я русскоговорящий, как все жители Херсона, Харькова, Одессы, Николаева! В Одессе даже все военные разговаривают на русском, и ни кто не указывает, на каком языке разговаривать, кроме рагулей и западенщины.

И военным из Одессы, не мешает мова (плохое знание украинского) идти на фронт воевать, в отличии от западенщины, которая первая свалила заграницу и больше всех воняет!

А вот «тыкателей русским языком» — как раз дорога по курсу русского военного корабля.

А по сути. А сходить в отделение банка, что мешает?
12 квітня 2023, 18:17
Да и в Харькове самые крутые военные — и они русскоговорящие все! Мова (хорошее или плохое знание украинского языка) не делает тебя Украинцем!
Я общаюсь на языке который лучше знаю.
13 квітня 2023, 6:24
Далеко не всі жителі Півдня і Сходу «русскагаварящие», ці байки к**апської пропаганди залиште для спілкування в чатах з собі подібними. І якщо людина не спромоглась вивчити мову країни, в якій живе, то мабуть не варто публічно цікавитись розумовими здібностями інших, а звернути увагу на себе. Тим більше, що взагалі незрозуміло, чому пан так перейнявся вказанною проблемою — чи у нього невтримне бажання вставляти свої 5 копійок з будь-якого приводу? А по суті — повторю ще раз. У так званого «віртуального банку» немає відділень. Від слова ВЗАГАЛІ. Банк Восток не обслуговує клієнтів БВР. Від слова ВЗАГАЛІ. А центральному офісу ВБР не до проблем докучливих клієнтів. Я задовільнив невгамовну цікавість пана?

13 квітня 2023, 6:47
Какие байки про русскоговорящих?

В Одессе хоть 1го таксиста встреть который на мове говорит?

И это не дорозумение «Одеса», в Одессе говорят «Одесса» с двумя «с» — всегда так было. Тупо… Коренных одесситов тошнит и уши в трубочку соврачиваются от того как город переименновали.

Может про села и области? — но там местный суржик — украинского там тоже нет! Я теже 4 области как минимум перечислил.
13 квітня 2023, 6:54
И по делу — селфи с документами в руках многие банки требуют при удаленной регистрации. не вижу проблем. Хоте если ты инвалид с 1ой рукой… тогда это проблема…
13 квітня 2023, 6:58
Так вод Дия Подпись не любит когда видео проверку делаешь в очках, а в паспорте фото без очков.
13 квітня 2023, 7:05
Мову нужно популяризировать, а не указывать что на мове надо разговаривать.
Так и начнут по тихоньку переходить, а не матюкать про себя западенщину, которая съехала в Европы «типа беженцы» и в 5−10 дорога начало сдавать свое жилье вынужденным переселенцам с западной Украины и начало указывать на какой мове говорить — а есть люди которые не когда не говорили на мове, вот есть за западной Украине поселения, из чисто русскоговорящего населения — вот вам хороший повод для рашки «защищать» русских на территории Украины, которых ганбять западецы и «хунта», не так ли?
13 квітня 2023, 9:31
Южные и восточные области там русскоговорящие 99% не включая суржик. Так вот оттуда куча людей сами мобилизовались в первые дни войны и ничего им не мешает разговаривать на русском и мочить орков.
За вами тоже грешки есть, как бабушатники в первые месяца войны сдавали по цене новостроев за 20−30 тыс грн, а сами уже сидели в Польшах, самый шик поднять денег на своих и военкомам скидывали места переселенцев с севера страны для обилечивания
13 квітня 2023, 11:45
Харьков 99% русскоговорящие, много поселений из чистого этнически русского населения и вчиты их мови бесполезно! — так вот они не сдали Харьков в первые дни!

Можно по принципу рашки — всех неугодных принудительно переселить, но тогда чем мы лучше рашки? с таким подходом рагулей и западенщины все верно сейчас делает Путлер и Рашня…

А вот почему Херсон… мне не понять, я сам там родился, предателей нужно искать и давать пожизненное в трудовую колонию с конфискацией всего имущества.
12 квітня 2023, 16:26
Та просто это еще один калобанк, проект неудачников. Тоже пробовал в нем зарегистрироваться, так ничего и не вышло, видать кто-то курсовой проект по написанию банка делает.
Как вариант попробовать написать заявление в письменной форме на вывод средств в другой банк и отослать им почтой, но весьма сомнительно что что-то получится
13 квітня 2023, 18:46
О, скільки бурління…) Зауважте — просто назвав пана «російськомовним» — і це викликало бурхливий потік суміші звинувачень і виправдовувань) Якщо соромитесь цього слова — пишіть українською, будете «україномовним паном», чи пишіть англійською — будете «англомовним». Вступати в розлогі дискусії з приводу мови не збираюсь. Все дуже просто — спілкуйтесь між собою якою хочете, хоч суахілі, хоч ідіш. Це право кожної людини. Але коли виступаєте в публічній площині - будьте готові до того, що вас можуть просто не зрозуміти. Бо ніхто не зобов’язаний знати мову чужої країни, тим більше — країни-агресора. Пану, нік якого починається на ZIG — слово «недоразумение» пишеться разом, а не окремо. Чисто естетичне зауваження. І не потрібно шукати в мені вади — то, бачите, мізки в мене не ті, то рука одна… Обговорення закрите