-50% знижка на солодощі перетворилась у 50% кешбеку бонусами.

ihorechek 18 грудня 2022, 15:18
Банк БВР оголосив у своєму мобільному додатку та Інстаграм про акцію ‹«-50% на усі солодощі у Сільпо на суму до 600 грн» упродовж 16−18 грудня 2022 року. Увечері 16 грудня я завітав до Сільпо та зробив купівлю солодощів на суму 382,52 грн. Я виконав усі умови акції, проте 50% знижки за купівлю я не отримав. Після мого звернення до банку про даний випадок, мені через деякий час віддзвонили та повідомили, що замість знижки мені нарахували бали Сільпо у розмірі тієї самої знижки. Я запитав чи можу я отримати гривні, мені відмовили. Сподіваюсь, що мій перукар за свої послуги прийме ці бали, які стануть доступними наступного місяця, а не зараз, та які будь якої миті можуть анулювати. «Дякую», Сільпо. «Дякую», БВР. Для мене цей банк перейшов на рівень «користування у крайньому разі». В мене є передчуття, що з такими випадками банк може почати виплачувати банківські депозити балами Сільпо.

makssss
makssss
18 грудня 2022, 18:34
Я сделал себе и жене. На обоих картах набрал шоколадок на 600 грн, на обоих получил по 300 грн скидки. Вы сканироволи qr код со страницы акции на кассе?
ihorechek
ihorechek
18 грудня 2022, 20:01
Так. Я виконав усі умови акції. Банк все перевірив ще у мій єдиний дзвінок до нього, та підтвердив, що з моєї сторони умови були виконані. На даний момент питання закрито банком.

Головна / Банки України 🏦 / Банк власний рахунок 💰 / Відгуки про Банк власний рахунок 📝 / -50% знижка на солодощі перетворилась у 50% кешбеку бонусами.