найгірший банк для інтернет покупок

bblood 1 серпня 2022, 13:41
10 липня зробив покупку на суму 650.59$, 14 липня магазин оформив повернення. для отримання повернення довелося звертатися в підтримку, отримав його лише 1 серпня (для порівняння, у іншому банку отримав в той же день). поверення повернулося за курсом 29.25, хоча на даний момент у банкові нігде такого курсу немає, курс на покупку 36.57. втратив декілька тисяч гривень на різниці курсів із-за того, що банк фактично десь у себе заморозив кошти і ніяк не повертав їх. з такими сроками і умовами банк наполегливо не рекомендую!

Dmitrik7
Dmitrik7
1 серпня 2022, 15:53
Такая же примерно была история. Банк сказал — комиссию не возвращаем.
Volodymyr Dozirtsiv
Volodymyr Dozirtsiv
2 серпня 2022, 17:39
Якшо кошти були тільки заблоковані і не списані то банк не мав права стягувати комісію+повернення по курсу блокування (технічно розблокування_, якщо списані і потім повернені то повернення мало бути по новому курсу на день повернення, при цьому таки комісію банку вертати не повинні.
напишіть запит в банк шоб по операції надали всі деталі коли блокування коли розблокування…
SergeyNina
SergeyNina
6 серпня 2022, 16:06
У вас не было покупки скорее всего. Деньги были заблокированы потом отмена операции. Пишите в банк вам может помогут здесь вам банк не ответит