Грубе порушення банку чинного законодавства України

nomat311 1 вересня 2020, 1:07
При зверненні до відділення банку із закордонним паспортом щоб отримати, перевипущену картку, так як в мене був вкрадений гаманець з карткою та моею айді карткою, співробітник банку відгороджувася законом про Нотаріат що я маю тільки право отримати карту з айді карткою, але в законі про нотаріат вказано в статті 43 що я маю право також для ідентифікації моєї особи використовувати закордонний паспорт + роз'яснення яке вказано на сайті НБУ (https://bank.gov.ua/ua/news/all/rozyasnennya-banki-mojut-zdiysnyuvati-identifikatsiyu-kliyentiv-na-pidstavi-pasportu-gromadyanina-ukrayini-dlya-viyizdu-za-kordon), що я маю право на отримання банківських послуг за наявності закордонного паспорта і ще при тому співробітник банку просто нагло вів себе по-хамськи, також маю в данному банку персональне обслуговування, і це були дії персонального менеджера, на будь-які зауваження що працівник банку посилаючись на закон надає мені не достовірну інформацію просто вимагає в мене айді карту, с приводу цього питання так як я понесу матеріальні та моральні збитки я буду вимушений звернутися до суду для вирішення даного питання, тому що банк порушує чинне законодавство України, і мені дуже сподобалась відповідь консультанта на моє питання що мені потрібно 20 днів сидіти без коштів, я почув лише коротку відповідь «Да!»

Курс валют в Укрсиббанк

Курс валют в Укрсиббанк

Головна / Банки України 🏦 / Укрсиббанк 💰 / Відгуки про Укрсиббанк 📝 / Грубе порушення банку чинного законодавства України