Пропали гроші з карткового рахунку без пояснення від банку

Sofiia2307 4 червня 2023, 16:56
Помітила, що з карткового рахунку зникли кошти. Зробила виписку та прийшла у відділення за поясненнями. Мені сказали, що гроші зникли через різницю у курсах на момент оплати та у день списання. На моє зауваження, що картка у євро і платежі були у євро в ЄС, працівниця без уваги повідомила, що значить це комісія. Жодних пояснень я так і не отримала і закрила картку. При відкритті рахунку мене запевнили, що жодних комісій за розрахунки через термінал немає. Дуже прикро, що банк списує значні кошти без жодних пояснень.

SergeyNina
SergeyNina
4 червня 2023, 17:57
Имхо. Не знаю какой у вас тарифный план по вашей карте, но знаю людей которые попали на скрытые комиссии в 1−2% при расчётах в магазинах так как терминал в магазине настроен умышленно неверно и оплата считается не оплатой, а переводом с карты на карту и даже снятием наличных.
Paul Yer
Paul Yer
26 червня 2023, 14:21
Невже такий складний випадок, що Банк за два тижні не підготував відповідь? Хоча Укргаз ніколи не поспішає. Я три тижні чекав на підписаний екземляр договору, який мали передати у Київ з Києва. Коли поцікавився, отримав відповідь, що у них є 30 днів на передачу договора. Гроші з мого рахунку було списано одразу після підписання, а я залишився без грошей і документів. Таке враження, що Укргазбанк набирає співробітників з одного села і тому панує атмосфера«усі Свої» скарги не справляють жодного враження.

Курс валют в Укргазбанку

Курс валют в Укргазбанку

Головна / Банки України 🏦 / Укргазбанк 💰 / Відгуки про Укргазбанку 📝 / Пропали гроші з карткового рахунку без пояснення від банку