Менеджери

Klaus85 6 березня 2023, 11:10
Давно хотіла відкрити депозит в укргаз через великі відсотки. Прийшла в ІФ на Шашкевича, з проханням відкрити мені дебетову карту, на яку я перекину гроші та відкрию собі депозит. На що менеджер зверхньо відповіла, що «ніяких перекидань» в них немає, депозити відкриваються виключно готівкою. Десь через місяць я вже пішла на Мельника, де мені відкрили карту, я все перекинула і через додаток оформила депозит. Все добре, високі відсотки, зручний додаток. Але. Менеджер мене запевнила, що зняти гроші в їх банку я зможу без комісії. Коли ж довелось знімати, в касі перепитала і касир теж сказала, що без комісії. Та чомусь вибиває що грошей на рахунку недостатньо. Чому? Так, тому що кошти знімаються з комісією. Чому працівники говорять неправду, не зовсім ясно
Укргазбанк
6 березня 2023, 11:37
Доброго дня! Нам шкода, що у Вас залишилися негативні враження. Ваше питання потребує додаткового аналізу та ідентифікації. Будь ласка, напишіть Ваше ПІБ та контактний номер телефону нам в приватні повідомлення.

Lolik1837
Lolik1837
6 березня 2023, 14:06
Если у вас в укргаз банке в кассе снимает деньги с комиссией, то просто переведите через онлайн приложение свои деньги на карту другого своего банка, где нет. комиссии и снимите деньги через него. Это не будет стоить вам ни копейки. Навскидку могу назвать банки Пумб и А банк, где снятие личных средств идёт без комиссии
Klaus85
Klaus85
7 червня 2023, 10:19
Ну от теж був такий варіант, думаю нічого страшного, так переведу, але цей банк, навіть через переказ по реквізитах бере 5 грн + 1 гривня з кожної тисячі. Переказ на карту там взагалі шалена комісія
Ukrgasbank
Ukrgasbank
13 березня 2023, 19:16
Доброго вечора! Станом на сьогодні, на жаль, не отримали від Вас необхідних даних для аналізу ситуації та вирішення Вашого питання.
Bender041776
Bender041776
5 грудня 2023, 12:30
Это не банк, а полное ДНО!

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні