єОселя

feedback2023 2 березня 2023, 11:23
Подали заявку на оформлення іпотеки за програмою єОселя для категорії «медичний працівник». В Дії заявку підтвердили, через декілька днів зателефонували з банку, првідомили, що передадуть анкету на зручне для нас відділення. З тих пір 2 тижні з нами ніхто не зв’язувався, вирішили зателефонувати у відділення самі.
Найцікавіше: у відділення анкету ніхто так і не передав, а менеджер заявила, що ніхто з заробітньою платою лікаря кредит нам на таку суму нам не оформить! Це дивовижно, соціальна програма для держ працівників, яким не видадуть кредит через встановлену державою обмежену зарплату… І це з урахуванням того, що сім'я складається з 2х працюючих осіб. (м.Київ 2023 рік)
Укргазбанк
3 березня 2023, 15:04
Доброго дня! Стосовно порушеного Вами питання, зареєстровано звернення за вхідним номером № П-388 від 02.03.2023. Перевіряємо та аналізуємо, про результати Вам повідомимо.

Lolik1837
Lolik1837
2 березня 2023, 12:30
Там есть ограничение по сумме покупке, по цене за квадратный метр. В Киеве одна сумма ограничения, во Львове и Одессе… другая . Если вы выходите за эту стоимость или вашей зарплаты недостаточно , то банк может дать вам ипотеку с первым взносом не 20 % процентов, а все 50% а то и больше. У Укргазбанка , например, были хорошие условия по ипотеки , но и бОльшие требования. Если у вас не получается с Укргазом, то Кредо Банк предъявляет меньшие требования к заёмщикам . Попробуйте туда ещё обратиться
feedback2023
feedback2023
2 березня 2023, 13:57
Дякую за відповідь, перед подачею заявки детально розглянули всі умови та обмеження щодо кредитування, тому керувалися в їх межах.
Ukrgasbank
Ukrgasbank
29 березня 2023, 18:00
Доброго дня, Ярославе! У відповідь на Ваше звернення від 02.03.2023, зареєстроване Банком за вх. №П-388, висловлюємо свою вдячність за інформацію та Вашу небайдужість щодо якості обслуговування в нашому Банку. Ваша інформація врахована. Для отримання вичерпної консультації по іпотечному кредитуванню запрошуємо Вас до відділення Банку за адресою м. Київ, вул. Єреванська, 1, тел. (044) 590−69−20 (21).

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні