Банк підтримує шахраїв!

K2209O 18 лютого 2023, 21:02
Сьогодні 18.02.23 в колеги зламали акаунт з якого вона просила переслати гроші. Шахраями були клієнти банку! Коли я зателефонувала на гарячу лінію банку, щоб картку шахрая заблокували і призупинили транзакцією, відповіли, що вони такого не роблять! Навіть не запитали номер картки! 4966804607143285 у вас в базі має бути інформація про клієнта! Підтримуючи шахраїв, ви втрачаєте клієнтів! Чи довго протримається ваш банк?! Я є не вашим клієнтом, і нікому не пораджу ваш банк!
Укргазбанк
20 лютого 2023, 14:09
Доброго дня! Зазначимо, що наведена Вами інформація врахована та передана відповідальному підрозділу для прийняття рішення в межах повноважень Банку та чинного законодавства.
Також рекомендуємо власниці картки звернутись із заявою про вчинення кримінального правопорушення до відповідних правоохоронних органів, у компетенцію яких входить застосування належної правової процедури під час захисту Ваших законних прав та інтересів, а також проведення швидкого, повного та неупередженого розслідування. Зважаючи на режим надзвичайної ситуації в країні, можна оформити звернення стосовно даного питання в електронному вигляді на сайті підрозділу Департаменту кіберполіції Національної поліції України за посиланням https://ticket.cyberpolice.gov.ua/. З метою збереження банківської таємниці інформація про клієнтів банку третім особам не розголошується.

OkeyDoki
OkeyDoki
20 лютого 2023, 10:23
Как будто в твоем банке сразу блокнут счет по звонку… м даа такой наивности давно не встречал))

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні