Озаглавлю, если дозвонюсь.

Dikoy 8 лютого 2023, 14:27
Відділення за адресою: Харків, вул. Космічна, 20
В кол-центре банка сообщили шесть телефонных номеров данного отделения (основного по г. Харьков). По всем номерам включена условная переадресация вызова с последующим завершением звонка. Зачем К Ц сообщает эти номера?
Укргазбанк
8 лютого 2023, 14:46
Доброго дня! Нам шкода, що у Вас залишилися негативні враження. Дане питання потребує ідентифікації та додаткового аналізу. Будь ласка, напишіть Ваше ПІБ та контактний номер телефону нам в приватні повідомлення.

10 лютого 2023, 13:51
Доброго дня! Стосовно порушеного Вами питання, зареєстровано звернення за вхідним номером № 10/5699 від 08.02.2023. Перевіряємо та аналізуємо, про результати Вам повідомимо.
Dikoy
Dikoy
11 лютого 2023, 22:05
Доброго дня! 09.02.23 мені передзвонила співробітниця відділення, Романова Євгенія В’ячеславівна, пояснила та запевнила у вирішенні питання, а 10.02.23, незважаючи на важкий день, співробітники відділення видали необхідну суму. Дякую.
14 лютого 2023, 14:07
Щиро раді позитивному вирішенню Вашого питання. Дякуємо, що обрали АБ «УКРГАЗБАНК» в якості фінансового партнера!
8 березня 2023, 16:08
Добрий день, Дмитре!
Банком проаналізовано роботу стаціонарних телефонів відділення № 270/20 (м. Харків, вул. Космічна, 20) та проведено відновлювальні роботи з оператором зв’язку. У разі необхідності просимо звертатися до зазначеного відділення за телефоном (057)766−63−81. На поточний момент стаціонарний телефон функціонує в штатному режимі (коли оголошена повітряна тривога, у працівників відділення відсутня можливість відповісти на дзвінок).
Актуальні номери телефонів усієї мережі відділень Банку розміщено на сайті за посиланням https://www.ukrgasbank.com/contacts/offices/.
Висловлюємо Вам подяку за звернення.

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні