Банк уровня совка

Рома Нестеров 3 січня 2023, 18:47
Мобилизован пол года назад, есть кредит в банке. Хотел отменить начисления процентов, сказали собирать кучу бумажек, идти в отделение, Я напомню, что я на войне, едва ли тут есть отделения. Сайт создавал пятиклассник (найдите нормального айтишника) через него нельзя ничего сделать. За что воюем? За бюрократов?
Укргазбанк
5 січня 2023, 15:26
Добрий день, Романе!
Не обов'язково відвідувати відділення для застосування пільги, передбаченої Законом України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» від 20.12.1991 № 2011-ХІІ.
Ви можете скористатися формою он-лайн заявки на офіційному сайті Банку за посиланням https://www.ukrgasbank.com/private/credits/patriot/.
Банк висловлює повагу військовослужбовцям, високо цінує внесок кожного у захисті Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України.

Рома Нестеров
Рома Нестеров
5 січня 2023, 15:31
Ваш сайт глюченый И да, так же ваш сайт не подстроен под экран смартфона. Я бы вашим айтишникам не платил бы и копейки
Ukrgasbank
Ukrgasbank
10 лютого 2023, 17:18
Добрий день, Романе! Ваше питання врегульовано — після отримання від Вас повного пакету документів Банком здійснено реструктуризацію кредиту за програмою «Патріот», яка передбачає застосування пільги, передбаченої Законом України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» від 20.12.1991 № 2011-ХІІ.

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні