Жахливе обслуговування, автопролангація без згоди

По закінченню терміну депозиту 13.12 не змогла потрапити у відділеня на Тимошенко 21, Київ (тут я відкривав депозит у відділенні). Відсутність світла, приходила 2 дні, писала в чат так ніхто і не відповів.Сьогодні 14.12 світла знову не було, однак після того як встановила додаток, який не працював побачила що депозит продовжили на 3 міс.хоть при розміщенні вказала, що буду забирати. 15.12 в них знову не було світла.На гарячій лінії порекоменлували звернутися в відділення і написати заяву на розірвання депозиту.Звернувшись в відділення сказали, що ніякої заяви приймать не будуть, щей на хамили.При виході з віддлення ще й почула які придурки та дебіли до них ходять цілий день.Раніше користувалась іншим відділенням були добрі та порядні менеджери.Неадекватний мобільний додаток і відсутність комунікацій з клієнтами це всі враження про цей банк. Не рекомендую нікому ставати їх клієнтом.
Укргазбанк
19 грудня 2022, 20:52
Добрий день, Наталіє! За результатами здійсненого Банком аналізу встановлено, що 12.09.2022 Вами через мобільний додаток Еко-банк відкрито валютний депозит строком дії з 12.09.2022 по 14.12.2022. Договором передбачено автолонгацію. Вами не було повідомлено Банк про намір повернення депозиту до дня закінчення строку зберігання коштів (до 14.12.2022) за телефоном контакт-центру 0-800-309-00-0 або письмово у відділенні Банку, відповідно до пп. 4.5.4.4 Публічних правил (https://www.ukrgasbank.com/upload/file/pravyla_01122022.pdf), тому продовження строку зберігання коштів на наступний строк відбулося автоматично (до 17.03.2023). Можливість дострокового розірвання Договором не передбачено.

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Головна / Банки України 🏦 / Укргазбанк 💰 / Відгуки про Укргазбанку 📝 / Жахливе обслуговування, автопролангація без згоди