Бегите оттуда

Николай Сальченко 16 листопада 2022, 17:02
Відділення за адресою: Одеса, вул. Корольова академіка, 70
Добрый день дорогие граждане Украины и не только.
Старайтесь обойти этот банк тридцатой дорогой, упаси вас бог попасть туда.
А теперь изложу почему, я не любитель писать отзыва хотя по службе приходится давать характеристики.
Выстояв очередь 2.5 часа 73 летняя женщина в надежде получить перевод Western Union получила отказ за то что не хочет оформлять пенсионную карточку и была с успехом выдворена на улицу добеленными работниками банка. Отлично справились, дно пробито. Академика Королева 70. Одесса
Укргазбанк
25 листопада 2022, 10:07
Добрий день! Банком проаналізовано роботу відділення Банку, розташованого за адресою м. Одеса, вул. Ак. Корольова, 70.
Враховуючи ситуацію в країні, в м. Одеса тривають екстрені та планові відключення електроенергії, що обмежує можливість відділення надавати повний спектр банківських послуг усім бажаючим клієнтам через формування значних черг, які утворюються після відновлення електроенергії. Банк докладає усіх необхідних зусиль для закупівлі обладнання з метою безперебійної роботи зазначеного відділення вже найближчим часом.
Зауважимо, що в м. Одеса є відділення Банку, які вже забезпечено генераторами, за адресами: м. Одеса, вул. Пушкінська, 7 та м. Одеса, вул. Малиновського, 1/1 (дане відділення найближче, про що розміщено оголошення на вхідних дверях).

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні