Nikola555 12 жовтня 2022, 14:15
Відділення за адресою: Київ, вул. Січових Стрільців, 10-Б
Сьогодні, ФГВ почав виплачувати кошти вкладникам банка «Січ». У мене в «Січ» був доларовий депозит, тому стало питання, де найкраще конвертувати 100 тис. грн., які видаються в день, знову в долари. Обійшов та зателефонував десь до 10 банків. Найпривабливіші на сьогодні умови, які я знайшов — тільки в «Укргазбанк»: 37,3 грн за долар при конвертації, додаткова сума ще склала всього 500 грн. Таких ставок взагалі немає, бо нижче 37,45 (це у Приват, без додаткових якихось комісій та послуг) не знайшов, в основному, ще тільки декілька банків пропонують 37,95 грн за долар, ну, а всі інші — більше 38 грн. за долар.
Відвідував віддлення № 70 по Січових Стрільців (Київ). Гарне відділення, дуже привітні менеджери. Мене обслуговував спочатку молодий чоловік, нажаль не запам’ятав ім'я та дівчина Руслана. Фахові працівники з гарнимі знанням своєї справи. І позитивні… В цілому, послугами та пропозиціями банку задоволений
Укргазбанк
12 жовтня 2022, 17:20
Щиро вдячні за позитивний відгук!

Luckymen
Luckymen
12 жовтня 2022, 16:03
В Востоке 37,15
Nikola555
Nikola555
13 жовтня 2022, 7:04
За рейтингом стійкості (на Мінфіні стаття від 07.09.2022) Укргазбанк займає 10 місце, а Восток — 27). Якось не хочеться вдруге повторити історію із Січ.

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Головна / Банки України 🏦 / Укргазбанк 💰 / Відгуки про Укргазбанку 📝 / Гарне обслуговування та приємні ставки конвертації, нижче не має в жодному банку