Відключення сповіщення через вайбер

Віталій Мустафа 31 серпня 2022, 15:21
Отримав повідомлення від банку
Шановний клієнте!

Повідомляємо, що з 1 вересня 2022 р. ми закриваємо канал для повідомлень у Viber. Для подальшого отримання інформації щодо руху за вашими рахунками рекомендуємо змінити канал комунікацій на Telegram. Зробити це можна у додатку Еко-банк у меню «Комунікації» або тисніть кнопку 👇

Дякуємо за увагу та приємного дня!

Скажіть будь ласка, яким чином я повинен активувати телеграм знаходячись в окупованому Херсоні?
Цю програму мені довелось видалити коли прийшли з обшуком. Мобільний зв’язок у місті відсутній, активація телеграму проходить через смс повідомлення. Замість того щоб відключати повідомлення у вайбері ви б краще свому додатку PUSH повідомлення налаштували, як в інших банках.
Надайте мені будь ласка відповідь, як я, завдяки вам, зможу купувати продукти якщо завтра «орки» накажуть в магазинах вимкнути термінали?
Укргазбанк
6 вересня 2022, 18:39
Доброго дня!

З 01.09.2022 канал для комунікації Viber закрито Банком.
На поточний момент діючий канал комунікації з Банком — Telegram.

31 серпня 2022, 21:42
Дуже цікаве вирішення проблеми повторно надіслати повідомлення у вайбері про відключення з посиланням на телеграм, вельми продуктивно
21 вересня 2022, 11:39
Проблема не вирішена. Можливість зняття коштів на тимчасово окупованій території відсутня. Через відключення сповіщення у вайбері та відсутність зв’язку мобільних операторів можливість переказі коштів також відсутня. Доброго дня! З 01.09.2022 канал для комунікації Viber закрито Банком. На поточний момент діючий канал комунікації з Банком — Telegram Це на мою думку навіть не схоже на спробу вирішення питання.

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні