Жах та ганьба

Helen Se 24 серпня 2022, 2:30
08.06.2022 горе-працівники Укргазбанку заблокували мені, громадянці іноземної держави (не резиденту росії/білорусії) валютний рахунок з великою (для мене) сумою грошей!
У своему (другому) Листi № 124/16958/2022 р., Г.КІЩЕНКО в черговий раз розповiла менi про те що Банк з ПОВАГОЮ та РОЗУМIННЯМ ставиться до кожного клієнта, ЧIТКО ДОТРИМУЄТЬСЯ вимог чинного ЗАКОНОДАВСТВА України, нормативно-правових актів Національного банку України та умов укладених з клієнтами договорів… … …
Однако-ж оцi вашi пустi декларацiї зовсiм не завадили посадовим особам Банку зловмисно порушити вищчезгадане законодавство та заблокувати менi карт.рахунок!
Скоро буде вже 3 мiсяцi!!! як посадовi особи Укргазбанку розповідають менi про якісь там «пєрєвірькі» СБУ та НБУ, та й обіцяють що незабаром все вирішиться. Вважаю що ви взагалi мене за якусь дурненьку маєте! Схаменіться вже, в даний час усі ваші «перевірки» робляться за декілька годин максимум! Просто вся річ у тому, що у мене на рахунку виявилася велика сума грошей — на яку ви (зловживаючи повноваженнями) й позарилися.
У мене в Приватбанку України на карт.рахунку є декілька тисяч гривень — і ніхто мені НІЧОГО там не блокує та не розповідає жодної ахінеї. Чи можє у Приватбанку працюють менеджери глупiши нiж ваши?, або може закони України для них — iншi!!! (напiшiть менi, Pls.)
Я ще 08.06.2022 надала вашому банку свiй Паспорт та всі необхідні документи декілька разів! Ви ЧУДОВО знаєте, що це за гроші та їх походження. Я «мільйон разів» пояснювала вашому банку мою ситуацію і чому так вийшло…
Ви з першого дня нашого спiлкування ЧУДОВО знали та розумiли яке дiйсне в мене громадянство. Проте ж ви цинiчно та зловмисно продовжуєте посилатися на документ (Посвiдку), який не може визначати (де-юре/de iure) громадянство людини! Навiщо ви розповiдаєте менi вашi якись там розумовисновкi: можливо оте — можливо оце., тощо. Ви що НЕ ЗНАЄТЕ чи НЕ РОЗУМIЄТЕ — яким Документом визначаеться громадянство людини?!, (чи це ви так дбаєте та поважаєте клієнтів?)
Вiсiм (8) Разiв я писала до вашаго банку електронною поштою та 2 рази писала на сайтi (minfin.com.ua) на вашу так звану ‘Гарачу лiнiю' — однак ви так і не спромоглися нормально вирішити ситуацію.
Я так розумію, що ви вирішили постiбатися iз мене та моєї родини та намагаєтесь спровокувати міжнародний скандал iз моєю країною незабаром.
будьте впевнені, далі буде…

Best regards,
ALENA SEMIANKOV
Tel. +972524350445
Укргазбанк
1 вересня 2022, 11:49
Добрий день, Олено!
Для вирішення Вашого питання по-суті встановлено зв’язок з Вашою довіреною особою в Україні – питання опрацьовується в рамках Постанови Правління Національного банку України №18.

TamaraIvanivna
TamaraIvanivna
24 серпня 2022, 13:22
Така практика в укргазбанку вже повсякденна справа. Подібна ситуація, пройшло вже чотирі місяці, незабаром п‘ятий (!!!) місяць почнеться, як ці шахраї морочать голову начебто «перевіркою». Привласнили немалі кошти з депозитних рахунків, не дозволяють зняти навіть в касі цього ж банку заробітну плату з зарплатного рахунку (державна лікарня). Залишала офіційні скарги, зустрічалась з посадовою особою керівником регіону — тільки брехливі та завжди різні відповіді. В інших банках, в т. ч.в державних, з такими ж документами я обслуговуюсь без будь-яких зауважень та перешкод.
Helen Se
Helen Se
23 жовтня 2022, 8:43
А Ви взагалi просто почитайте вiдгуки на незалежних сайтах за цю контору…, та й стане Вам ВСЕ зрозумiло. ЖАХ -так просто вiдпочиває!!! Оцi злодiї своїми дiями вже довели мене нiрвового зриву,зараз проходжу лiкування у своєї країнi. Думаю що декiлька мiльонiв. компенсацiї - небуде забагато для цiєї контори та її горе-працiвникiв. Далi буде--обов'язково…

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні