Кол центр, сервіс взагалі

Leliv 16 липня 2022, 19:39
З останнього: здійснив я придбання деяких послуг через Гугл плей, за допомогою однієї з функцій Гугл (зміна держави проживання) і мені заблокували картку, зателефонувавши до кол центру, мене запитали все що їм хотілося, та в кінці видали, картку ми вам не розблокуємо, тому що коли ви отримували картку робітник банку не запитав у вас секретне слово, тепер вам необхідно звернутися до любого відділення банку щоб встановити секретне слово потім телефонувати та розблоковувати картку.
А в іншому банк ще гірший, онлайн додаток мінімум один день на тиждень не працює, смс приходять з запізненням на декілька днів, банк жахливий.
У кого є можливість обов’язково змінюйте банк, на жаль до військового часу я не зробив це, тепер страждаю.
З форми — «хорошо" — відчутне, банк-лайно.
З «плохо» — всі пункти.
Банк це гарна кишенькова контора одного з минулих природоохоронних міністрів.
Укргазбанк
18 липня 2022, 16:44
Доброго дня! Для здійснення аналізу описаної Вами ситуації нам потрібно Вас ідентифікувати, тому просимо Вас зареєструвати звернення, одним з наданих способів:
— на офіційному сайті банку через форму зворотного зв'язку за посиланням https://www.ukrgasbank.com/contacts/complaints_and_offers/.
— зателефонувавши до цілодобової клієнтської підтримки АБ «УКРГАЗБАНК» за телефонами 0 800 309 000 (безкоштовно), (044) 494-46-50, (044) 590-49-99.

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні