Не рекомендую

Denis34 10 липня 2022, 8:37
Только зарегистрировался в приложении, естественно номер карты не запомнил и не записал, так как зашёл впервые. При повторном входе в приложение у меня запросило 4 последних цифры карты, при обращении в службу поддержки, мне сказали обратится в отделение банка с документами, я регистрировал онлайн карту что бы не ходить в банк. Ужасный банк никому не рекомендую!!!
Укргазбанк
13 липня 2022, 12:05
Доброго дня, Денисе.
Останні чотири цифри картки зазначені у смс-повідомленні, яке банк надіслав Вам з пін-кодом до картки.
Повідомте нам, будь ласка, дату та номер телефону, з якого Ви зверталися до контакт-центру (можна в особисті повідомлення) — ми проаналізуємо надану Вам консультацію працівником банку.

Denis34
Denis34
14 липня 2022, 19:03
Банк мне не присылал смс с кодом к карте и последними цифрами карты, только смс есть с паролем подтверждения для входа 4 цифры.
Ans
Ans
18 липня 2022, 4:19
Так, а как без номера карты ее пополнять?
Ukrgasbank
Ukrgasbank
21 липня 2022, 11:34
Добрий день, Денисе! Для здійснення входу в мобільний додаток необхідно ввести 4 останні цифри номеру карти та пін-код до карти.
За результатами здійсненого Банком аналізу встановлено, що у Вашому випадку є наступні варіанти вирішення питання:
1) звернутися до будь-якого відділення Банку для уточнення останніх 4 цифр номеру Вашої карти та згенерувати пін-код через смс-команду на номер телефону 0670001199 у вигляді повідомлення PIN NNNN, де NNNN — останні 4 цифри карти;
2) звернутися до контакт-центру за телефоном 0800309000, дистанційно замовити нову віртуальну карту, отримати в смс 4 останні цифри нової картки та пін-код до неї.

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні