Зникли гроші

lkkiev69 23 травня 2022, 16:42
Відділення за адресою: Київ, вул. Б. Хмельницького, 16-22
Зникли грошіПри спробі поповнення телефону прийшла відмова, ніби не вистачає коштів. Зв’язатися з банком неможливо… Все, що могла дізнатися, що мої кошти заблоковано!!! Яка причина і на якій підставі??? Пояснень немає і вирішення проблеми теж.Картка зарплатна…Одним днем викреслили з життя.
Укргазбанк
24 травня 2022, 11:11
Для аналізу Вашої ситуації нам потрібно Вас ідентифікувати. Просимо Вас або поставити запитання оператору контакт-центру в нашому боті телеграм @ecobank_bot, або відправити запит з проблематикою через форму зворотного зв’язку на офіційному сайті банку за посиланням https://www.ukrgasbank.com/contacts/complaints_and_offers/

Три літри
Три літри
23 травня 2022, 19:51
Все, що могла дізнатися, що мої кошти заблоковано!!! Яка причина і на якій підставі???

Стандартная процедура покупки подразумевает сначала блокировку суммы и потом списание после дополнительного подтверждения продавца.

Одним днем викреслили з життя.

Это ж на сколько тысяч ты пополнял телефон что блокировка суммы вычеркнула тебя из жизни? Может то не пополнение телефона было, а какая-то очередная мутная схема обхода ограничений НБУ?
AlexiiDem
AlexiiDem
23 травня 2022, 21:55
Не скажу за автора відгуку, але з особистого сумного досвіду поки що схоже, що це саме Укргазбанк зараз застосовує згадану вами «…мутную схему…». Почитайте свіжі відгуки про банк на сайті, вони зараз роблять це блокування масово. При чому схема одна і теж сама.

При спробі скористатися грошима з картки, оплатити продукти або рахунок свого мобільного телефону поповнити висвічується «Помилка», а потім приходить повідомлення з формулюванням «Недостатньо коштів», причому навіть якщо скидаєш 5 гривень а на рахунку кілька тисяч. Тобто замасковано блокують всі спроби скористатися коштами, а не лише певну сумму чи транзакцію.

Дзвониш на гарячу лінію посилають… у видилення, і тільки у видлінні усно повідомляють, що рахунок заблокований.

При тому що Згідно ст. 1074 ЦК України обмеження прав клієнта щодо розпоряджання грошовими коштами, що знаходяться на його рахунку, не допускається, крім випадків обмеження права розпоряджання рахунком за рішенням суду або в інших випадках, встановлених законом…

Відповіді на підставі яких законодавчих норм рахунок заблоковано не дають, терміни розблокування не називають, показання змінюють. Один раз сказали «Перевірка. Розблокуємо через 1−2 дні» Вдруге нова причина — якесь загадкове внутрішнє положення банку.Ознайомитись із ним не дають. У мене блокування тягнеться вже 11 днів, а тут же на сайті є відгук людини, яка з початку травня в такій же ситуації.
TamaraIvanivna
TamaraIvanivna
26 травня 2022, 13:18
Доброго дня. Майже аналогічна ситуація з цим банком. З власної, невідомої мені причини заблокували мені разунок на виплату заробітної плати. Майже місяць, з 5 травня залишаюсь без доступу до коштів. Представники Укргазбанку не надають відповідь, яка причина блокування рахунку, які законні підстави для цього та шляхи вирішення.

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні