Жахливий банк

Zuyeva89 16 травня 2022, 16:58
Відділення за адресою: Київ, вул. Б. Хмельницького, 16-22
У колл_центрі Укргазбанку не професійний персонал!!! Не можуть подивитися заборгованість по кредиту не кажучи ще й про відсотки (обслуговувала оператор Марина). Нарахування відсотків у воєнний час_ це взагалі жах.При зарахуванні коштів на погашення кредиту було зараховано на заблоковану карту, яка була закрита ще рік тому. Дистанційно закрити кредит в банку не можуть треба їхати в банк, на дворі 21 сторіччя!!!. Кажуть що треба їхати у Київ, я зараз находжусь у іншій області до найближчого відділення 100 км, як я можу дістатися до відділення Укргазбанку в воєнний час ви мені можете відповісти???
Укргазбанк
20 травня 2022, 16:26
Добрий день, Вячеславе! Ваше питання по-суті вирішено — на поточний момент заборгованість по кредитній карті відсутня.
Надаємо більш детальну інформацію за результатами здійсненого Банком аналізу.
Щодо дистанційного (без відвідування відділення) погашення кредитної заборгованості — така можливість існує шляхом:
— здійснення поповнення кредитного рахунку IBAN з будь-якого рахунку іншого українського банку, при цьому в призначенні платежу необхідно обов'язково зазначати номер субрахунку у відповідності до п. 3.5.3 Публічних правил (https://www.ukrgasbank.com/upload/file/pravyla_071221.pdf);
— здійснення перерахування коштів з зарплатної карти на кредитну карту у мобільному додатку Еко-Банк (на поточний момент Ваша зарплатна карта розблокована, раніше вона була заблокована через несплачену комісію за обслуговування рахунку).
Щодо зарахування 16.05.2022 коштів на зарплатний, а не на кредитний рахунок повідомляємо наступне. При здійсненні поповнення рахунку IBAN Вами не було зазначено в призначенні платежу номеру субрахунку, тому кошти було зараховано на субрахунок для зарахування заробітної плати у відповідності до черговості, визначеної п. 3.5.3 Публічних правил.
Банк висловлює Вам подяку за відгук щодо наданої Вам консультації працівником контакт-центру — надана Вами інформація дозволить нам вжити заходів для уникнення подібних ситуацій у майбутньому.

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні