Не отдают личные средства с депозита

Являюсь владельцем валютного депозита в Укргазбанке, на карту ложили доллары приносили из личного в отделение.Карьа предполагала снятие своих средств в любой момент.На данный момент предлагают обналичить средства только в гривне.Это нарушение, будем подавать иск.
Укргазбанк
28 березня 2022, 14:53
Добрий день, Анастасія! Банком проаналізовано Ваше звернення.
На поточний момент у відповідності до Постанови Правління Національного банку України від 24.02.2022 №18 (з урахуванням змін, внесених Постановою Правління Національного банку України від 21.03.2022 №58), в касах відділень Банку Ви можете отримати готівкові кошти в іноземній валюті з Вашого карткового рахунку в іноземній валюті (в доларах) в обсязі, що не перевищує в еквіваленті 100 000 гривень у день (з урахуванням доступного залишку коштів в касі відділення Банку).
За результатами здійсненого Банком аналізу Ваших телефонних дзвінків до контакт-центру встановлено, що оператором контакт-центру було доведено Вам інформацію згідно зазначених постанов НБУ — не підтверджено факту інформування Вас, що отримати кошти можна виключно в гривні.
Станом на поточну дату відділення Банку у м. Мелітополь не функціонує, але графік роботи відділень Банку змінюється щодня — інформацію можна відстежувати за посиланням https://www.ukrgasbank.com/contacts/offices/.

24 березня 2022, 15:49
Только не стоит Укргазбанк загонять на ВА
своими исками, а то валюты вам не видать…
26 березня 2022, 11:26
Проблема не решена!!! На сайте указали что решена ,это как?вопрос так и остаётся открытым
Moderator
Moderator
26 березня 2022, 12:10
Ответ предоставлен в личные сообщения.
31 березня 2022, 8:43
Оператор уточнила ,в каком отделении я могу забрать средства, я указала кроме Мелитопольского ещё и отделение в Акимовке ,которое ,исходя из графика на сайте,работает Подскажите, когда я могу подъехать и забрать средства в валюте?
Ukrgasbank
Ukrgasbank
31 березня 2022, 10:43
Станом на поточну дату відділення Банку у смт Якимівка не функціонує, але графік роботи відділень Банку змінюється щодня — інформацію можна відстежувати за посиланням https://www.ukrgasbank.com/contacts/offices/.

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Головна / Банки України 🏦 / Укргазбанк 💰 / Відгуки про Укргазбанку 📝 / Не отдают личные средства с депозита