Банк відмовляє у видачі доларів з рахунку клієнта

Drdmol7 23 березня 2022, 14:04
Відділення за адресою: Луцьк, вул. Крилова, 1
УКРГАЗБАНК перестав видавати готівку з рахунку клієнта у доларах США.
Я є клієнтом УКРГАЗБАНК вже декілька років.
22.03.2022 звернувся до головного економіста відділу роздрібних продаж Савчук Людмили Петрівни у відділення 461/02, яке знаходиться за адресою м.Луцьк, вул.Крилова 1. Після моєї ідентифікації економіст повідомила що коштів в касі взагалі немає. Я попросив замовити. На наступний день знову зв’язався і мені так само було відмовлено. Таким чином УКРГАЗБАНК перестав видавати кошти клієнтів з їх рахунків. В свою чергу 23.03.2022 я зареєстрував скаргу в колцентрі, а також готую звернення до НБУ щодо невиконання УКРГАЗБАНК своїх зобов’язань перед клієнтами.

P. S. при зверненні на контакт-центр оператор декілька хвилин відмовляла мене залишати скаргу, а також давала зрозуміти що це зараз нормально що банк відмовляє у видачі коштів які належать клієнтам у валюті з поточного рахунку.
Питання так і не вирішено.
Укргазбанк
25 березня 2022, 13:00
Добрий день, Дмитре!
Наразі, Ваше питання вирішено. Нагадуємо, що видача коштів відбувається у межах доступного залишку у касах банку та відповідно до встановлених НБУ щоденних лімітів.
Висловлюємо Вам подяку за звернення та обрання АБ «УКРГАЗБАНК» в якості фінансового партнера.

Drdmol7
Drdmol7
24 березня 2022, 12:50
24.03.2022 отримав кошти завдяки цьому зверненню. Але втратив багато свого часу 3 дні, щоб зрушити з місця дане питання.
Тобто не банк йшов на якісь кроки щоб задовільнити мою операцію, а я мусив вибивати різними способами щоб банк мене почув і почав щось робити, а не просто відмовив і все.

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Головна / Банки України 🏦 / Укргазбанк 💰 / Відгуки про Укргазбанку 📝 / Банк відмовляє у видачі доларів з рахунку клієнта