Не ставте додаток до отримання фізичних карток.

dimazah30 22 березня 2022, 10:14
Відділення за адресою: Київ, бул. Гавела Вацлава, 16
Встановив додаток, ідентифікувався через BankID. При цьому в додатку всього лише з’явилася опція лише замовити кредитну картку у відділенні. У відділенні отримав потрібні мені дебетні картки. В додаток зайти не можу. На гарячій лінії повідомили, що це через те що я ідентифікувався через BankID. Необхідно знову йти у відділення і змінювати спосіб входу. Чому банк не може без мого паспорта це зробити не зрозуміло.

Тобто опція BankID не просто нічого не дає (картку треба отримувати у відділенні і навіть заповнену у додатку анкету треба знову заповнити у відділенні), але і закриває доступ до додатку.
До речі, одноразовий пароль в додатку один і той же завжди «||||||||||||||||», в СМС написано не передавати цей пароль нікому. І от з такою безпекою банк вимагає йти у відділення для того, щоб я міг зайти у додаток.
Укргазбанк
24 березня 2022, 19:32
Добрий вечір, Дмитре.
Ваше питання вирішено — аккаунт у мобільному застосунку розблоковано. Стосовно одноразового паролю, то він надходить до Вас у зашифрованому вигляді, який розпізнається мобільним додатком «Еко-банк». Дякуємо що обрали АБ «УКРГАЗБАНК» в якості свого фінансового партнера.

22 березня 2022, 11:06
Попробуйте воспользоваться другим укрбанком,
благо есть из чего выбрать…
odrig
odrig
22 березня 2022, 22:28
Код у зашифрованому вигляді. Додаток автоматично зчитує і декодує код із смс. А от клієнти повідомити цей код шахраям не мають змоги — безпека на рівні.
24 березня 2022, 18:56
Додаток віддалено все ж розблокували. Дякую
24 березня 2022, 18:56
І про код вибачте не знав.

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Головна / Банки України 🏦 / Укргазбанк 💰 / Відгуки про Укргазбанку 📝 / Не ставте додаток до отримання фізичних карток.