Оборутки Укргазбанку з іпотекою

seredinaleta 12 жовтня 2021, 18:09
Я маю в Укргазбанку іпотечний кредит. За умовами договору я маю страхувати іпотеку. І на цьому будується «схема». Банк, поперше, дозволяє собі без моєї участі і погодження, переоцінювати вартість заставного майна в середині, чи, навіть, наприкінці кредиту. А потім примушує сплачувати страховку з нової, ринкової вартості, а не погодженої з Вами в договорі. Мені так переоцінили її вдвічі вище. І страховий платіж, ніби за чарівною паличкою — вдвічі виріс. Мотивація — постанова НБУ 351, де НБУ вимагає переоцінки активів банків. Але з договору не витікає, що я повинна страхувати ринкову вартість, а не заставну по договору. А мене змушують оплачувати цей бенкет. Залишок кредиту 40тис, а заставу я повинна тепер страхувати на 900. Але це лише перший множник в рівнянні, що формує страхові витрати.

Бо банк вимагає страхувати майно в «акредитованих страхових компаніях». А це не акредитація, а фінансова змова. Бо Укргазбанк диктує їм умови — і суми заставної вартості вже перерахованої чарівно, і, що просто чудово — тариф на страхування. Кожна така страхова запитує в якому банку іпотека. Обов’язково. І лише тоді виставляє погоджений з банком тариф. Не конкурентний тариф, а погоджений з банком. А я це сплачую. І вибору в мене немає. Бо частина платежу страхової премії йде в банк. Страховий платіж= тарифx заставна вартість майна. Обидва множника диктує банк. І вони навіть не приховують це. Це зветься програмою з банком. А ми, як підножний корм, кормимо ці «програми», які є фін.схемами незаконного збагачення Укргазбанку у змові із страховими «акредитованими компаніями», серед яких Універсальна, ТАС, Альфа, Вусо, Україньска пожежно- страхова і ще з півтора десятки, що вивішені на сайті банку.
Укргазбанк
9 листопада 2021, 10:56
Добрий день.

У відповідь на Ваше звернення банком надіслано офіційну відповідь від 08.11.2021 за вих. №124/44944/2021 на Вашу електронну адресу.

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні