АВтокредит та Каско

vladimirsl 30 вересня 2021, 12:12
Добрий день. Являюся кліентом банку вже 4 роки. Маю автокредит і ось стикнувся з такою ситуаціею.Прийшла пора чергового страхування Каско і вияснилося, що сам обирати страхову компанію я не можу, а у випадку переходу з одніеї компанії до другої сплачуеться 500 гр в касу банку. Питання, а за що? Позвонивши в коллцентр відповіді не отримав. Питання, коли прийняте таке рішення, та чому мене при підписанні договору не повідомили про це?
Укргазбанк
Ukrgasbank 19 жовтня 2021, 9:52
Добрий день.
У відповідь на Ваше звернення, повідомляємо наступне.

При оформленні кредиту на покупку автомобіля, Вами також укладений багаторічний договір страхування зі страховою компанією. Але за бажанням Ви можете змінити свою страхову компанію, отримавши на це дозвіл банку.

Згідно пункту 10 Тарифів за операціями (послугами) з управління банківськими кредитами фізичним особам, оформлення дозволу на перестрахування, коштує 500,00 грн. (зміни вступили в силу у березні поточного року). З діючими тарифами можна ознайомитись на офіційному сайті банку, за посиланням https://www.ukrgasbank.com/private/credits/.

З повагою
АБ «УКРГАЗБАНК»

30 вересня 2021, 14:27
А як вирішили???
30 жовтня 2021, 11:10
Добрий день. Кредит брався ще три роки тому. Питання, яке відношення я маю до чергових Ваших змін з тарифами? На момент оформлення кредиту їх не було, чи не так? З таким успіхом Ви захочете заднім числом зробити мені і відсодкову ставку більше і скажете, що то такі зміни?Я рахую, що ця плата не законна

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні