Списались деньги, а картой я не пользовалась

Qwerty73578 5 вересня 2021, 18:51
Был открыт счёт и на карте были деньги, но картой я не пользовалась, на протяжении полгода мне приходили сообщение, что снималось по 7 грн это ладно потом перестали присылать смс и как оказалось снималось по 50 грн каждый месяц и нигде не было предупреждено!!!
Это не справедливо, вот так доверься другому банку, ни один банк такого не делает!!!
Укргазбанк
7 вересня 2021, 18:01
Добрий день.
Відповідно до загальних тарифів банку (https://www.ukrgasbank.com/private/card_and_current_accounts/cards/tariffs/) комісія за розрахункове обслуговування неактивного карткового рахунку становить 50,00 грн.

Щодо відсутності смс-інформування за списання зазначеної комісії повідомляємо, що починаючи з 02.04.2019 смс-повідомлення про витрати та надходження за платіжними картками надходитимуть тільки за операціями від 100 грн. (https://www.ukrgasbank.com/press_center/announcement/12058-informatciya_dlya_derjateleyi_platejnyh_kart_ukrgazbanka).

За більш детальною інформацією Ви можете звернутись до банку (зареєструвати звернення), одним з наданих способів:

— на офіційному сайті банку через форму зворотного зв'язку за посиланням https://www.ukrgasbank.com/contacts/complaints_and_offers/.

— зателефонувавши до цілодобової клієнтської підтримки АБ «УКРГАЗБАНК» за телефонами 0 800 309 000 (безкоштовно), 358 — короткий номер з мобільного телефону, 044 — 494 — 46 — 50, 044 — 590 — 49 – 99.

З повагою

АБ «УКРГАЗБАНК»

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Головна / Банки України 🏦 / Укргазбанк 💰 / Відгуки про Укргазбанку 📝 / Списались деньги, а картой я не пользовалась