Хамське відношення

s1950 16 травня 2021, 15:51
16 травня звершив ряд покупок в сфері медзакладів, але чомусь на шостій покупці мені було відмовлено у користуванні моєю платіжною карткою PRO запас, хоча встановлений ліміт через ЕКО банк був 5000грн. на 10 платежів.
При телефонному зверненні до горячої лінії Укргазбанку для вияснення причин відмови в обслуговуванні моєї платіжної картки співробітник гор. лінії Яна Андріївна Багнюк (так вона мені відрекомендувалась), дуже не корректно повелась до людини літнього віку, так і не надавши чіткої відповіді на поставлене питання. Але на мій повторний дзвінок відгукнулась Марина (на жаль не запитав її прізвища), яка чітко і дуже корректно відповіла на мої запитання. Тому прошу пані Марії винести подяку, а цій, навіть не знаю як краще висловитись аби не образити людину, але я думаю що ви зрозуміли, що я мав на увазі та гадаю що ви зробите правильні висновки щодо вказаної особи Яни.
На цьому прощаюсь та на все добре.

s1950
s1950
17 травня 2021, 17:37
Образа пройшла, нікого не слід наказувати, окрім висловлення подяки. Можна залишити це запитання без відповіді, а ще краще його видалити. На все добре.
Ukrgasbank
Ukrgasbank
27 травня 2021, 18:25
Добрий день.

АБ «УКРГАЗБАНК» (далі - Банк) у відповідь на Ваше звернення висловлює свою вдячність за Вашу небайдужість щодо якості обслуговування у нашому Банку.
Ваша інформація прийнята до відома! Сподіваємося, що незручності, які виникли під час Вашого обслуговування, не вплинуть на Ваше ставлення до Банку.

З повагою,
АБ «УКРГАЗБАНК»