PrM 17 лютого 2021, 18:53
Хочу звернутись до клієнтів UKRGASBANK.

Застерегти та повідомити як взагалі працює їхній колцентр — одним словом ПОГАНО (це ще м’яко кажучи).
Хочу зазначити що додатком екобанк не користуюсь з жовтня 2020 року.
Перейшов на звичайні SMS- сповіщення.
Три неділі тому я вже звертався до колцентру з проханням поганої роботи системи сповіщення. Відповідь ще чекаю.
Сьогодні прийшло що у мене на рахунку змінений номер мобільного на номер мобільного оператора який і був зазначений у договорі (двічі) та відключено послугу SMS- сповіщення.
Одразу набрав на номер 0800309000 і пояснивши їм п’ятихвилинною розмовою що я не давав згоди на відключення — тупо кинули слухавку і прислали SMS — послуга активовано.

А тепер УВАГА

Виклики на номер 358 з мобільного ПЛАТНІ.

БАЛАНС залишку по рахунку не відповідає дійсності (у мене різниця між транзакцією і SMS вийшло три доби).

І ГОЛОВНЕ —
не відображається баланс і не приходить сповіщення НІКУДИ якщо сума меньш ніж 100 грн.
Питання, а якщо немає таких коштів і просто звичайний «бабушкофон» кнопковий — то як.

P. s. Відповідь про неактуальність залишку по балансу чекаю вже третій тиждень. Про додаток що він не праціє як треба вже повідомляю останні пів року.

Якось так.
Укргазбанк
10 березня 2021, 9:09
Добрий день! У відповідь на Ваше звернення від 09.02.2021, зареєстроване Банком за вх. №П-361, щодо смс-повідомлень від Банку, Банком надано Вам відповідь листом від 03.03.2021 за вих. №124/7350/2021.

17 лютого 2021, 22:09
В новостях пишут, что Укргазбанк -лучший из всех госбанков и его не стыдно выставить на продажу иностранцам…

После прочтения отзыва возникает
вопрос — кому теперь верить?!

Курс валют в Укргазбанку

Курс валют в Укргазбанку

Головна / Банки України 🏦 / Укргазбанк 💰 / Відгуки про Укргазбанку 📝 / Відсутність роботи додатка екобанк та некоректно робота колцентру. Невідповідність залишку коштів. Сповіщення не працює як слід .час між залишком від транзакціі та сповіщення складає буває і три доби!