Про обслуговування клієнтів відділеннями банку АБ «УКРГАЗБАНК»

В період часу з 20 червня — по 8 липня 2020 року я відвідувала Новокаховське відділення АБ «УКРГАЗБАНК», що розташоване за адресою: пр-т Дніпровський, 19 м. Нова Каховка Херсонської області за для вирішиння питання, щодо випуску та подальшої активізації моєї зарплатної картки, однак працівниками вказаного відділення мої питання були вирішені частково, тому я була вимушена зателефонувати на лінію контакт-центру АБ «УКРГАЗБАНК» для усунення проблем з карткою, в результаті чого мною було залишено скаргу.
Працівники Новокаховського відділення АБ «УКРГАЗБАНК», при розмові зі мною поводили себе тактовно, ввічливо, намагалися допомогти у вирішинні нескладних питань, тому будь-яких претензій до їхньої поведінки, манери спілкування чи обслуговування я не маю. Також після скарги мені особисто зателефонував керівник вище зазначеного відділення та в телефонному режимі ми вирішили всі питання, що стосувались моєї скарги. Розмовою з керівником я задоволена повністю, він виявився дуже ввічливим, толерантним чоловіком та приємним співрозмовником. В ході майже всієї розмови, він постійно вибачався за ситуацію, що склалася та дуже переймався за своїх підлеглих.

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Головна / Банки України 🏦 / Укргазбанк 💰 / Відгуки про Укргазбанку 📝 / Про обслуговування клієнтів відділеннями банку АБ «УКРГАЗБАНК»