Lesya76 16 липня 2020, 11:05
Перевели отримання заробітної плати на даний банк. Умовили на тримання домовичка. Погодилася, за умови депозиту на даній картці — щомісяця за мої кошти на рахунку приходило 40 грн., я тішилася, що мала деякий запас недоторканих коштів. Щомісяця знімають 5 грн за смс повідомлення до даних картках. з березня 2020 року перестали приходити смс сповіщення. Каранти і т.д. прийшла розібратися тільки вчора… Виявилося, що банк за відсутності руху по кредитній картці щомісяця з березня знімає по 100 грн!!! і смс будуть приходити, якцо операція буде більше 100 грн.(однак, коли знімали щомісяця по 100 грн. смс чомусь не приходила!!!) Мене, як клієнта про це не було попереджено — ЧИТАЙТЕ НОВИНИ НА САЙТІ БАНКУ!!! А відправити смс розсилку клієнтам можна було?!?!? Звісно, ні — банку це не вигідно. Не погоджуйтеся на кредитні лінії — все рівно обманять!!! Ще вагалася, чи є зиск міняти банк зараз, але зняття моїх 500 грн. за цей період виріщили, що з даним банком потрібно розпрощатися!!!
Укргазбанк
21 липня 2020, 15:53
Добрий день! Леся Миколаївна, Обслуговування Вашого рахунку здійснюється на умовах тарифного плану, відповідно до яких за розрахункове обслуговування неактивного поточного рахунку та оформлення документів під час такого обслуговування передбачено щомісячну комісію у розмірі 100,00 грн. Неактивним вважається поточний рахунок, по якому протягом 12-ти місяців не проводилися розрахунково-касові операції (операції, ініційовані клієнтом). Комісія утримується щомісячно договірним списанням, починаючи з 13-го місяця у разі відсутності активності за поточним рахунком. Звертаємо Вашу увагу, що, якщо залишок на поточному рахунку менше встановленого розміру комісії, комісія встановлюється в розмірі залишку на даному поточному рахунку. Ознайомитися з актуальними тарифами Ви можете на офіційному сайті Банку за посиланням https://www.ukrgasbank.com/private/card_and_current_accounts/cards/tariffs/.

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Головна / Банки України 🏦 / Укргазбанк 💰 / Відгуки про Укргазбанку 📝 / Самий поганий банк - перевірте рух по своїх кредитних рахунках, особливо якщо ви ними не користуєтеся