Програма «Тепла Оселя»

Олег Борхаленко 15 травня 2020, 15:23
Банк зовсім не рекомендую всім, хто цінує свій час. Єдине, до чого немає претензій — співробітники відділення 59 (Вишневе), ввічливі та професійні.
Тепер до суті:
держава запустила програму компенсацій на купівлю енергозберігаючих матеріалів в середині квітня. ОщадБанк почав приймати заявки через три дні, укргаз «налаштовує програмне забезпечення», сказали до кінця тижня відкриють прийом заявок.
Мені саме укргаз був цікавий, так як в них спецумови для ОЛТА 7.5% річних. Чекав я тиждень, чекав другий, третій, вже виписував рахунок в ощад — тут мені менеджер повідомляє, що укргаз таки почали прийом. А вже 15 травня. Ну ок, збираю документи, їду у відділення, оформляю — через годину приходить повідомлення «В кредиті відмовлено». При тому лише офіційних доходів 10 000 + неофіційні, які можна підтвердити випискою з банку непогані, а кредит всього на 2000 в місяць, після виплати компенсації компенсації буде 1500. Перевірив кредитний рейтинг, може тут щось не те — «Рейтинг високий», «Прострочень немає». Теелфоную в банк — «вони залишають за собою право не повідомляти причини відмови».
Втрачений місяць і є ризик вже не встигнути на компенсацію.
Ну і навіщо такий цирк?
Укргазбанк
19 травня 2020, 7:47
Доброго дня! Дякуємо, що скористалися послугами банку. Нажаль, в отриманні кредит Вам відмовлено. Причину відмови банк не розголошує. Рекомендуємо звернутися до банку наступним разом. Завжди раді Вам допомогти.

Олег Борхаленко
Олег Борхаленко
19 травня 2020, 15:52
Та я здогадуюсь в причині відмови.
15.05.2020 о 13:08:29 співробітником Укргазбанку була отримана моя кредитна історія, а о 13:09 я отримав смс про відмову в кредиті. Тобто на вивчення моєї платоспроможності ваш співробітник витратив менше 30 секунд (при тому, що я чекав вас місяць). Не знаю, можливо вашого «спеціаліста» злякала моя кредитка монобанку на 30к, якою я активно користуюсь, адже інших кредитів не маю і за всю кредитну історію не маю жодної просрочки, що ви могли би побачити, аби потрудились хоч одним оком поглянути на отримані дані. Або вам не цікаві клієнти, які користються кредитами, або ваші аналітики вже настільки облінились, що окрім натискання кнопки більш нічого робити не хочуть.
В будь-якому випадку, я докладу максимум зусиль, щоб вашими послугами скористалось якомога менше моїх знайомих. І дякую, що ще раз підтвердили мою оцінку. Мабуть вам також ліньки займатись якмись там жалобами якихось там клієнтів.
23 травня 2020, 19:06
В вашем случае понятно. Не подтвержденный доход для банка это только слова. И кредитка на 30000 тоже Ваши расходы. Поэтому посчитали что Вам не положено
23 травня 2020, 19:04
И мне отказали. Причину  не знаю.

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні