Хамское отношение к клиентам

rrusl 3 квітня 2020, 16:14
Самое ужасное НЕ обслуживание в отделении Укргазбанка г.Рени, Одесская область. отказываются проводить платеж. если я не в маске, хотя был в перчатках. Управляющая тоже без маски. Пусть с себя начнут.
Постановы нет. Документов подтверждающих что без маски на кассе не обслуживают тоже нет. Все на словах.
Хамское отношение к клиентам.

Ukrgasbank
Ukrgasbank
6 квітня 2020, 17:09
АБ «УКРГАЗБАНК» з повагою та розумінням ставиться до кожного клієнта, чітко дотримується вимог чинного законодавства України та нормативно-правових актів НБУ.
Наразі Банком здійснюються посилені заходи щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції, оскільки здоров’я та безпека клієнтів та співробітників Банку – пріоритет державного Укргазбанку. Саме тому Банк забезпечив усіх своїх співробітників засобами індивідуального захисту, в тому числі масками, аби зменшити можливий ризик зараження та уберегти клієнтів від розповсюдження інфекції. Тож таких же відповідальних дій ми очікуємо і від клієнтів, аби не наражати працівників Банку на небезпеку. Просимо поставитися з розумінням до цих вкрай важливих наразі умов обслуговування. Усі ці заходи важливі для безперебійного надання банківських послуг українцям. До того ж, інформація щодо обслуговування клієнтів виключно у захисних масках була розміщена на офіційному сайті банку 23.03.2020 https://ukrgasbank.com/press_center/news/12342ukrgazbank_usilivaet_mery_bezopasnosti_dlya_klientov_i_sotrudnikov_vo_vremya_karantina.
Слід зазначити, що Банком проаналізовано викладені Вами факти шляхом перегляду камер відеоспостереження. У будь-якому випадку, перепрошуємо, якщо дії представника банки могли бути сприйняті некоректними чи образливими.

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні