Покривають шахраїв

Sinwolf 29 березня 2020, 0:32
Власник рахунку 5355 0762 2898 0892 який представляється Золотій Володимир Валентинович шахрай який на просторах olx пропонує товари просить передплату або часткову оплату висилаючи фото першої сторінки паспорта після оплати вимикає телефони і вайбер, знаходиться у базі шахраїв України https://xn--e1agahhhaf4g.xn--j1amh/search?id=8824 у банку на скаргу нереагують. Я постраждалий на 3000грн. Заява у поліції. Будьте обережні бо тільки шахраї покривають шахраїв.
Укргазбанк
30 березня 2020, 17:54
Доброго дня!
Підстави для списання грошових коштів з рахунку закріплені у
ст. 1071 Цивільного кодексу України. Так, Банк може списати грошові кошти з рахунка клієнта на підставі його розпорядження. Грошові кошти можуть бути списані з рахунка клієнта також без його розпорядження на підставі рішення суду, а також у випадках, встановлених законом, договором між Банком і клієнтом або умовами обтяження, предметом якого є майнові права на грошові кошти, що знаходяться на банківському рахунку.
На поточний момент Банк не має правових підстав для примусового списання коштів з рахунку клієнта Банку. За наявності законних підстав, Банк може розглянути можливість списання коштів з рахунку клієнта, керуючись при цьому вимогами чинного законодавства України.
Для проведення розслідування за вказаними фактами та захисту Ваших прав, рекомендуємо звернутися до правоохоронних органів (https://cyberpolice.gov.ua/declare/).

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні