Депозитна картка «Прозапас» - некоректне нарахування відсотків

June20 4 лютого 2020, 12:03
28 грудня відкрив депозитну картку «Прозапас» в євро під умови щомісячного нарахування відсотків із розрахунку 2,75% річних (відповідно близько 2,2% з урахуванням податків) за повний місяць перебування коштів на рахунку.
Працівники у відділенні абсолютно компетентні — все швидко та зручно, питань до відділення немає взагалі.
Фактично — за грудень відсотки не сплачені взагалі (так це повинні були бути якійсь копійки в буквальному значенні за зменшеною ставкою (як за неповний місяць), але вони повинні були бути).
За січень сплачено суму відповідну 0,765% річних (тобто близько 1% річних до оподаткування).
Відповідь контакт центру — вони не знають чому так нараховано.
Висновок — банк не виконує умови, які передбачені договором.
Укргазбанк
4 лютого 2020, 16:35
Доброго дня! Для детального вивчення ситуації, просимо зателефонувати до контакт-центру Банку та залишити інформацію про факти що спричинили незадоволення обслуговуванням. Ваше звернення буде детально розглянуто. Про результат Ви будете обов'язково повідомленні.

4 лютого 2020, 13:19
Когда деньги зачислили на счет?
4 лютого 2020, 13:28
Скорее всего уже январём и то не
вторым, а 3 или вообще 8 января…
Serb81
Serb81
4 лютого 2020, 15:16
Якщо кошти були зараховані 8 січня, тоді все вірно. 2,75% - це підвищена ставка, яка нараховується на мінімальний залишок на рахунку. На кошти які перевищують мінімальний залишок нараховується стандартна ставка - 1%. У грудні кошти не були зараховані, тому мінімальний залишок на грудень - 0 евро. З 1 по 7 січня на рахунку не було коштів відповідно і в січні мінімальний залишок 0 євро. 8 січня січня кошти були зараховані, сума перевищувала мінімальний залишок і тому на ці кошти була нарахована стандартна ставка 1%.
4 лютого 2020, 16:34
Скоріш за все якось так воно і є, але внести гроші зранку повноцінного робочого дня одного місяця, а в наступному мінімальний залишок 0 не виглядає надто коректним.
4 лютого 2020, 17:25
Главное, что не с кредитом такая ситуация... Кстати насколько я помню, то это не совсем депозит и налоги не платятся, зато снять с нее 0.5 %, безнал пишут 1 грн. (при оплатах, но не переводах)
4 лютого 2020, 21:16
Это как раз срочный пополняемый депозит на год с капитализацией % и правом досрочного снятия.
К которому выпущена карточка.

НДФЛ и ВС естественно платятся.
5 лютого 2020, 9:06
Спс
4 лютого 2020, 21:17
Там зачисление в тот же день, если через кассу.
5 лютого 2020, 9:35
Виходячи з моєї ситуації - не факт. Вніс гроші в касу 28 грудня зранку. А якщо подивитись на нарахування відсотків, то складається враження що дійсно зарахували на рахунок вже в січні.
5 лютого 2020, 10:09
Кроме квитанции с датой валютирования можно ещё и обороты по счёту посмотреть.
Если в декабре не было оборотов по счету - значит и зачисления не было.
5 лютого 2020, 11:05
Мобільний додаток Укргазбанку на жаль не надає такої можливості, йти у відділення за випискою — немає бажання.
5 лютого 2020, 9:43
До Укргазбанку: Шановний банк, я вже телефонував до контакт центру (я навіть згадав про це у відгуку). Дуже приємна дівчина підтвердила мені що сума нарахування саме така, але чому вона така вона не знає. Відповідно я виконав вашу рекомендацію ще до того як ви її надали, але якогось змістовного сенсу в цьому спілкуванні з контакт центром я не виявив.
5 лютого 2020, 11:35
Вам лучше в отделении спросить.
5 лютого 2020, 12:30
Вартість питання неадекватна зусиллям пов'язаними з походом до відділення. В мене немає мети оскаржити розмір нарахований відсотків, просто хотів зрозуміти в зв'язку з чим нарахування відбулися саме так. По моїм відчуттям мала місце ситуація, яку описав в коментарі Serb81. Чи коректна вона по відношенню банка до клієнта? Я вважаю, що ні.
s1950s1950
s1950s1950
12 лютого 2020, 14:36
Банк-глухарь. Ворон ворону глаз не выклюет. Поразмышляйте над этим.

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Головна / Банки України 🏦 / Укргазбанк 💰 / Відгуки про Укргазбанку 📝 / Депозитна картка «Прозапас» - некоректне нарахування відсотків