Скарга

khitrik 10 січня 2020, 22:06
09.01 у відділені 115 у м.Буча написала заяву про закриття карти, заплатила 4гр, які були у мінусі, карту знищили.На другий день прийшла смс про зняття 7 гр з рахунку.Я так розумію, кошти і далі будуть списуватись із заблокованої карти.На гарячій лінії не компетентні у цьому питанні, просто стандартні заучені фрази.Куди можна ще поскаржитись?
Укргазбанк
11 січня 2020, 11:45
Добрий день, Тетяна Володимирівна. АБ «УКРГАЗБАНК» здійснено аналіз ситуації по Вашому зверненню. 09.01.2020 у відділенні банку Вами внесено кошти через касу для здійснення розрахунку за останній місяць користування карткою, про списання даної комісії Вас і було проінформовано на наступний день в смс-повідомленні. Також, 09.01.2020 Вами було написано заяву на закриття рахунку. Станом на 11.01.2020 у Вас на рахунку 0 грн. 00 коп., карта заблокована. Повне закриття рахунку відбудеться через 45 календарних днів (згідно правил платіжної системи). У разі необхідності отримання додаткової консультації, прохання звертатися за телефоном відділення банку у м. Буча (04597)48597.

Nat555
Nat555
11 березня 2020, 14:52
Доброго дня. Прошу надати роз'яснення стосовно режиму роботи каси у відділенні Укргазбанку в м. Київ по вулиці М.Омеляновича-Павленка 4/6. Декілька разів, прийшовши в касу не змогли заплатити кредит, у зв'язку з тим, що в касі невизначена обідня перерва, кожен день час обіду міняється (сьогодні з 13.00, завтра з 13.30...). Мені доводилося три рази відпрошуватися з роботи щоб заплатити. В той час як в режимі роботи відділення написано, що відділенні працює без перерви. Всі працівники банку на наше зауваження просто «сміялися» і не надали пояснення. Прошу надати роз'яснення і встановити чіткий режим роботи відділення.
Yanznak
Yanznak
25 жовтня 2022, 16:15
М Новий Розділ, Львівська область, не може поставити депозит,в банку кажуть -«Київ блокує». 10 тис грн. Більшої інфи в відділення не надають, по телефону кажуть «зачекайте пару хв для уточнення» і збивають через 10 хв очікування відповіді. Питання : в чому причина? Супер 👎
Вячеслав Косун
Вячеслав Косун
22 серпня 2023, 20:30
Добрий день. Прошу розібратись в ситуації зникнення із зарплатної картки заробітної плати. Звертався в кол центр 22.08.2023 року. Після чого у відділення банку на вул. Саксаганській у м. Київ. В обох місцях нічим не допомогли. Повідомили, що така ситуація в них перший раз. Сказали, що моєю карткою і списанням зарплати у невідомому напрямку займався якийсь фахівець у відділенні банку № 7 по вул. В. Васильківська м.Київ. Прізвище не назвали. Порадили пошукать гроші там. Вечером знову списались останні копійки з картки. Що сталось? Ви закриваєтесь і закінчуєте працювати в Україні? Прошу допомогти розібратись в цій ситуації. Дякую
Stassy
Stassy
26 грудня 2023, 16:43
Скажіть будь ласка, чому Ви ускладнюєте життя людям? Нажаль, іншого варіанту, як користуватися Вашим банком в нас не має, роботодавець заключив контракт певно з банком, але дуже б хотілося змінити. Телефонували і у відділення, і на гарячу лінію, пояснювали що зараз знаходимося в селі, немає можливості приїхати за карткою у відділення, просили оформити єлектронну. Нам сказали, що зателефонують. Мы чекали, прийшло тільки смс, що нам дзвонили, бо З’ВЯЗОК В СЕЛІ ПОГАНИЙ!!! А, звістно, передзвонити на цей номер вже не можна, бо в Вас там «багатоканальний» телефон. Не хочу ніхто робити — дайте людям змогу самим в додатку це зробити. А то сиди, зателефонуй то в відділення, то по телефону на самій картці, то на гарячу лінію, всім зателефонуй і потім нічого не отримай. От система!

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні