Суцільне непорозуміння, а не банк!

panil2 22 вересня 2019, 17:05
Відділення за адресою: Харків, вул. Полтавський шлях, 31
Я читала відгуки про Укргазбанк, переважна більшість яких складається з негативного досвіду взаємодій з банком, та ми цей банк не вибирали, нам його нав'язали і ось тепер мій власний досвід.
1. З цим недобанком змушені були спілкуватися лише тому, що стипендію школа нараховує саме через нього.
2. За можливість отримувати 300 грн стипендії банк стягує таку ж саму платню за обслуговування, як і за отримання зарплатні, яка зараз скаладає не менше 4000 грн. У мене, наприклад, зарплатна картка у Приватбанку і з моєї зарплатні Приватбанк не стягує ані копійки. А цей Укргаз-недобанк паразитує на дитячих 300 грн.
3. Оформили картки на неповнолітніх дітей, діти ніяких анкет не заповнювали, дітям нічого не пояснювали, банк самовільно понаписував за дітей якусь ахінею у їх анкетах, вставивши замість адреси реєстрації, якусь ліву адресу із вулицею, якої не існує. А потім знущаються із дітей при зверненні, вимагаючи назвати адресу прописки. А батькам неповнолітніх, як законним представникам своїх дітей, не дозволяють втрутитись та поставити питання, аби, розібратися.
Оператор служби підтримки Оксана, яка відмовилася назвати свій операторський номер, довела мою доньку до нервового зриву, бо вимагала самостійно розбиратися, не дивлячись на те, що неповнолітній дитині без досвіду спілкування з банками було вкрай важко розуміти питання садистки-робітниці недобанку і формулювати суть проблеми.
Я бажаю, аби дітей вашої Оксани трусило усе життя так само, як вона змусила тремтіти мою дитину від хвилювання і переляку від такого обслуговування. Моя оцінка банку — мінус 5 зірок.

22 вересня 2019, 18:48
Рекомендую продублировать ваше сообщение на
электронный адрес для обращений клиентов:
contactcentre@ukrgasbank.com

Если не поможет, не тяните время и пишите жалобу на адрес:
01030, г. Киев, ул. Богдана Хмельницкого, 16-22
АБ «УКРГАЗБАНК»