sansic 21 травня 2019, 21:01
Пішов батько знімати кошти, чек видало, а коштів ні. Набрав він оператора щоб дізнатися що робити, а йому у відповідь заявили що він не він і кинули трубку. RRN з чеку — 914120691065

sansic
sansic
23 травня 2019, 1:04
Сьогодні батько звернувся до банку. Сказали що в них якийсь збій  і купа скарг. Також повідомили що його карта заблокована (причина теж збій). А кошти, можливо, повернуть, але потрібно почекати до 180 діб. І саме цікаве. Як мені вдалося дізнатися, це не перший такий випадок. Було ще два схожих - разниця лише в картці, а точніше, якому банку вона належить. Так от , коли кошти з рахунку знімало, чек видавало, а готівку ні, то на протязі декількох хвилин кошти поверталися. Бо там банку-власнику картки не можна розповісти басні про неможливість відслідкувати саме видачу готівки, крім як по інкасації

Курс валют в Укргазбанку

Курс валют в Укргазбанку

Головна / Банки України 🏦 / Укргазбанк 💰 / Відгуки про Укргазбанку 📝 / Банкомат не видал кошти батькові, а оператор сказала що він це не він і кинула слухавку